a

A Haber Canlı izle

A Haber canlı izle seçeneği ile internet sitemizden herhangi bir kesinti yada aksaklık olmadan A Haber’in mevcut yayınını izlemeye başlayabilirsiniz. Yüksek kaliteli HD seyretme seçenekleri ile seyir zevkinizi bozmanıza gerek kalmadan gösterim akışındaki programları takip edebilirsiniz. Haber programı ağırlıklı gösterim yağan A Haber; ülke ve dünya gündemini daha yakından takip edebilmenizi sağlamaktadır.

 

 

Kesintisiz Haber Yayını Meydana getiren A Haber

Haberin kanalı sloganı ile gösterim icra eden A Haber, ilk olarak 25 Nisan 2011 tarihinde gösterim hayatına adım atmıştır. Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde bulunan kanalın genel gösterim yönetmenliğini Erdoğan Aktaş yaparken daha sonrasında yerine Cengiz Er gelmiştir. Hem HD hem SD gösterim icra eden bir kanal olarak geniş ekran formatında gösterim icra eden ikinci haber kanalı olma hususi durumunu taşımaktadır.

Türksat, Digiturk, D-Smart, Turkcell TV+, Vodafone TV, Tivibu ve Kablo TV platformları üstünden A Haber’i seyretmek mümkün olmaktadır. Haber kanalı olarak bilinse de hem de spor yayınları da icra eden bir kanaldır. Dönem dönem bazı spor müsabakalarının gösterim haklarını alarak bu müsabakaları canlı bir halde yayınlayabilmektedir.

Türkiye’de yüksek çözünürlüğünde olan haber programı seyretme imkanı sunan A Haber’de fazlaca sayıda programcı vazife yapmaktadır. Bu programcıların birçoğu ise A Haber’in kardeş kanalları olarak malum kanalların programlarından aktarma olmuştur. Geçmişte yaşam, haber, münakaşa ve toplumsal mesuliyet türünde programları gösterim akışına dahil etmiş olan A Haber; günümüzde iktisat, yiyecek, belgesel, medya çözümleme şeklinde değişik mevzularda programlara da haizdir. A Haber canlı gösterim seyretme alternatifi ile ilgi alanlarınıza, merak ettiklerinize yönelik programları nerede olursanız olun seyredebilirsiniz.

Her Kesime Hitap Eden Program Çeşitleri İle A Haber

Gösterim akışı çoğunlukla haber ve münakaşa programları ile dolu olan A Haber; günlük yaşam ile ilgili programların yanı sıra bir döneme damga vurmuş olan programları da ara sıra yayınlamaktadır. Eskiden başka kanallarda izlediğiniz dizileri, filmleri, programları A Haber’de görerek geçmişe seyahat yapabilirsiniz. Belgesel kuşağındaki belgeselleri izleyerek insanoğlu ve hayvanlar başta olmak suretiyle pek fazlaca canlı ile ilgili düşünce elde edebileceğiniz keyifli zaman geçirebilirsiniz. Medya dünyası ile ilgili son gelişimleri ve analizleri talip edebilirsiniz.

A Haber izle seçeneğimiz ile birlikte A Haber’in günün her saatinde yayınladığı ve değişik kişilerin sunmuş olduğu haber programlarını takip ederek son dakika gelişmelerinden erkenden haberdar olabilirsiniz. Bir tek hafta içlerinde değil, hem de hafta sonlarında da haber programı niteliği taşıyan fazlaca sayıda program hem gündüz hem de gece saatlerinde yayınlanmaktadır. Gösterim akışı dolu olan kanallardan kabul edilen A Haber; spor programlarının birçoğunu A Spor’a aktarmıştır ve bundan dolayı A Haber’de eskisi kadar spor programlarına ya da gösterim hakkı alınmış olan maçlara rastlanmamaktadır.

Hem dünya hem de Türkiye ekonomisinin bayağı fazla konuşulmuş olduğu bugünlerde, buna bağlı olarak iktisat programları da yayınlanmaktadır. Hem bireysel olarak ekonominizi iyi mi yönetmeniz icap ettiğini hem de ülkelerin ekonomilerinin sizi iyi mi etkileyeceği hakkında A Haber’in iktisat programlarından düşünce alabilirsiniz. Toplumsal Bellek, Söz Teması, Memleket Meselesi şeklinde münakaşa programları ile değişik fikir yapısındaki insanların birbirlerini iyi mi çürüttüklerini de açık bir halde görebilirsiniz.

Türkiye’nin İlk HD Yayını Meydana getiren Kanalını Canlı İzleyin

SD yayının yanı sıra HD gösterim da hayata geçirmeye başlamış olan A Haber; Türkiye’de ilk kez HD gösterim icra eden haber kanalı olma hususi durumunu taşımaktadır. 16:9 geniş ekran formatında haber gösteren ikinci kanal olma özelliği bulunmaktadır. A Haber canlı HD izle seçeneği ile internet sitemizden yüksek görüntü kalitesi ile A Haber’in programlarını seyredebilirsiniz. Son dakika haberlerini, ülkede meydana gelen vakaları HD olarak izleyebilir ve bu vakalar ile ilgili uzmanların yorum yaptıkları münakaşa programları ile de görüşlerinizi değerlendirmenizi sağlayacak değişik fikirler öğrenebilirsiniz.

A Haber’in reytingleri yüksek olan programlarını kesintisiz bir halde internet sitemizden seyredebilirsiniz. Kanal ile süratli bir halde bağlantı kurarak verilen programları eş zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesi ile seyretme imkanınız olduğundan izlediğiniz programlar keyifli zaman geçirmenizi sağlayabilmektedir. A Haber’i canlı izleyebilmeniz için web bağlantınızda mesele olmaması ve web hızınızın kafi gelmesi gerekmektedir. Böylece A Haber gösterim akışında olan her programı HD kalitesi ile seyredebilirsiniz. Televizyondan seyretme zorunluluğunuz olmadan tv yayınının size sunmuş olduğu kaliteyi internet sitemizden izlediğiniz yayınlarda da yakalayabilmektesiniz.

Tüm Cihazlardan Kesintisiz Şekilde Yayınları Takip Edin

A Haber internetten izle seçeneğimiz yardımıyla A Haber’de program yada belgesel seyretmek istediğinizde tv bulmanıza yada televizyonun bulunmuş olduğu yere gitmenize gerek kalmamaktadır. Tv yayınlarını canlı bir halde sitemiz üstünden de takip edebilirsiniz. Mobil aygıt, PC ve tabletler üstünden sitemize giriş yaparak A Haber’in eş zamanlı yayınını kanalın isminin ve logosunun bulunmuş olduğu alan üstünden açabilirsiniz. Online olarak istediğiniz yerden ve cihazdan A Haber’in yayınını 7/24 takip edebilirsiniz.

A Haber yayınlarını hangi cihazdan izlerseniz izleyin gösterim kalitesinde bir bozulma olmamaktadır. En favori haber programlarınızı gösterim saati ulaştığında nerede olursanız olun kaçırmadan seyredebilirsiniz. İzlemek istediğiniz programın gösterim saati ulaştığında bir de izleyecek tv aramak ile zaman yitirmek yerine evinizde de dışarıda da olsanız yalnız tek tık ile sevdiğiniz programları izlemeye başlayabilirsiniz.

A Haber’in Popüler İçeriklerini 7/24 İzleyin

A Haber’in gösterim akışı süresince gösterilen programlarını canlı olarak süre sınırlandırması olmadan seyredebilirsiniz. Programlarını ve içeriklerini sürekli olarak yenileyen bir haber kanalı olarak değişik konseptlerdeki programlar ile her gün gündemi sıkılmadan takip edebilmeniz sağlanmaktadır. A Haber online izle ile istediğiniz yerde kesintisiz bir halde istediğiniz programı izleyebilmeniz için web bağlantınızın olması ve izleyeceğiniz programın gösterim saatini bilmeniz kafi olmaktadır. Dolu bir gösterim akışına haiz olan A Haber her ne kadar haber kanalı olsa da gün içinde tekrara düşmemek ve seyirci kaybetmemek için değişik haber programı formatlarına haiz bir kanaldır. Uzun süre beklemenize gerek kalmadan haber programı formatlarını internet sitemizden web aracılığı ile seyredebilirsiniz.

Parasız ve Kolay A Haber Canlı Yayını

A Haber canlı olarak televizyona gerek duymadan web ortamından da izlenebilmektedir. Sitemiz üstünden A Haber’in TV yayınını televizyona gerek kalmadan takip edebilirsiniz. Üstelik herhangi bir donma yada kesinti ile de karşılaşmazsınız. İlginizi çeken A Haber programlarını nerede olursanız olun televizyona gerek kalmadan izleyebilmeniz için sitemizde herhangi bir üyelik oluşturmanıza yada ödeme yapmanıza gerek olmamaktadır. Kolay ve ergonomik bir arayüze haiz olan internet sitemizden parasız bir halde A Haber’in canlı yayınını izlemeye başlayabilir ve hem de kanalın gösterim akışını da görüntüleyebilirsiniz. Bilhassa ülke ve dünya gündemi ile ilgili olanların son dakika haberlerini nerede olurlarsa olsunlar daha kısa süre içinde görebilmelerini elde eden bir avantajdır.

A Haber Programları

Ertan Tan ile Sabah Ajansı

sabah ajansi

A Haber kanalının sevilen ve takip edilen haber programı Sabah Ajansı, Erkan Tan sunumu ile ekranlara geliyor. Her alanda tüm gelişimleri anlık olarak seyirciye aktaran süratli ve doğru bilgiler veren bir haber programıdır. En yeni ve flash haberleri veren Sabah Ajansı, hafta içi her gün A haber kanalında saat 06.00’da ekrana geliyor. Tüm güncel haberleri ve sıcak gelişimleri sabahın erken saatlerinde ekranlara taşıyan programdır.

Ajans Bugün

ajans bugun

A Haber kanalının sevilen ve takip edilen haber programı Ajans Bugün, hafta içi her gün saat 09.00’da Pelin Başalma’nın sunumu ile ekranlara gelir. Politika. iktisat ve toplumsal yaşamdan tüm gelişimleri en saydam ve detaylı haliyle ekranlara taşıyan Ajans Bugün haber programı, her sabah 09.00’da başlayarak 45 dakika süresince seyircisine tüm ülkeden ve dünyadan gelişmelerden anlık olarak haberdar eder.

Memleket Meselesi

memleket meselesi

Memleket Meselesi programı, A Haber kanalında her gece saat 03.00 ile 04.00 içinde gösterilen bir münakaşa programıdır. Irdelemenin ve kavganın yer olmadığı programda, ülke genelindeki tüm gelişmeler en saydam haliyle ve tüm detaylarıyla tartışılır. Düzeyli ve ön yargıdan uzak olarak vakalara tamamen objektif yaklaşan konuklar içinde program 60 dakika süresince diyalog halinde akar. Güncel mevzuları seviyeli bir halde ele alan yansız programdır.

Canan Barlas İle Gündem

canan barlas ile gundem

Türkiye’nin gündemini genç aydınlar, gazeteciler ve uzman adlar ile münakaşaya açan bir program olan Canan Barlas ile Gündem programı, her pazartesi günü saat 21.00’da A Haber ekranlarında yayınlanır. Canan Barlas’ın yönetiminde olan programda Türkiye’nin gündemini oluşturan tüm detaylarla ilgili tüm merak edilenleri Canan Barlas soruyor; uzman kişiler, genç aydınlar ve gazeteciler tüm dört gözle beklenen sorulara yanıt buluyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Çiş (sidik) Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.