a
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rüyada Çakıl Taşı Görmek Ne Anlama Gelir

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rüyada kücük taslar, erkeklere, kadinlara, insanlarin kücüklerine sayilmis paralara, ilim ve siirden ögrenmek isteyene, sikinti veren seyleri ezberleyip siralamaya, hacca, seytani taslamaya, üzüntüye ve iftiraya isarettir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
rüyada çakıl taşı görmek ne anlama gelir 2 – ruyada cakil tasi gormek ne demek

Rüyada kücük taslar, erkeklere, kadinlara, insanlarin kücüklerine sayilmis paralara, ilim ve siirden ögrenmek isteyene, sikinti veren seyleri ezberleyip siralamaya, hacca, seytani taslamaya, üzüntüye ve iftiraya isarettir.Gökten, bir kusun indigini ve mescidden bir tas alarak uctugunu görmek, mescid halkindan yada iyi kimselerden birinin helak olmasina isarettir. Eger rüyayi gören hasta ve hayirli kimselerdense, veya kendisinden baska hasta olarak o mescidde namaz kilan da yoksa rüyayi görenin ölümüne isarettir. Kus, tasi kiliseden alip ucarsa, tabir isyankar bir hasta icin önceki gibidir. Eger tasi rüyayi görenin evinden yada mechul bir yerden alarak ucursa, rü- yayi görenin yada bir baskasinin cocugu ölür. bir kimse, birkac tane tas toplayip elbisesinin icine koysa ve yutsa veya taslari, bir mescidden yada bir alimin evi veya zikir halkasindan aldigini görse, topladigi taslarin miktari nispetince, zikir ve ilimden ve kur’an’dan bir takim meseleleri ve ayetleri ögrenip ezberler. Eger o taslan sokak ve pazardan veya ekilecek yerden ve agac köklerinden toplamissa, o kimsenin uyanikligindaki adeti ve calismasi miktarinca dünya meyvelerinden veya ticaretten biriktirecegi menfaata veya dilencilik ve sadakadan eline gececek maia isarettir. topladigi taslari denize attigim gören kimsenin denizde mali gider. topladigi cakil taslari bir kuyuya attigini görse, nikahlanir yada mal satin alir. yerden aldigi cakil tasini, aslan, kaplan, maymun, cekirge ve karga şeklinde hayvanlara attigim görse, rüyayi da hacc aylarinda görmüs ise, gelecekte hacc yapar ve seytani taslar. eger rüya hacc mevsiminde degilse kücük taslar, Rüyayi görenin, düsman yada günahkar aleyhinde yakarma etmesi yada sahitligi ya da sövüp saymasidir. Çakil taslarini zikredilen hayvanlarin disindaki hayvanlardan yada müslümanlardan bir kimsenin üstüne attigini görse, rüyayi görenin küfürbaz kogucu ve iyi kimse ve namuslu kadinlar hakkinda karacılık eden birisi olduguna isarettir.

Çakil taslari, insanlarin alimlerine, bazi tabirciler günahkarin tevbe etmesine, kafirin müslümann olmasina isaret eder, dediler. kimi zaman de kücük cakil taslan. sahitlige isarettir. kimi zaman de kücük taslan yüklenmek, kum hastaligi şeklinde hastaliga, yollara ve orada yürümek, ser ve düsmanliga, kimi zaman de, ölüme isarettir. Kimi zaman de kücük taslar, ölcü ve tarti yapilan v.s. şeklinde seylere ve kati söze de isarettir. cok olarak görülen kücük taslar mesguliyetli insanin mesgalesidir.

Hac mevsiminde ufak taş topladığını görmek hacca gitmeye, Elde görülen ufak taşlar zikrullaha ve uyanık bulunmaya, Etekteki ufak taşlar küçücük düşmanlıklara, Birkaç ufak çakıl taşı şahitlik hayata geçirmeye, Akarsu dibinde görülen çakıl taşları temiz fıtrratlı insanlara, mahdut fakat devamlı gelire delalet eder.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Rüyada Çakı Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Son Dakika Haberler | Türkiye'nin Haberleri Haber merkezi son dakika haberler en son haber ve haberler We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications