a
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rüyada Ceylan Görmek Ne Anlama Gelir

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rüyada ceylan görmek dört şekilde tabir olunur Es, hizmetçi, evlat ve hanım yüzünden çıkar. Bazı tabircilere nazaran, ceylan sevgiliye yorumlanır. Kirmani ye nazaran: Rüyasında bir ceylan tuttuğunu gören, oldukça güzel bir hizmetçiye haiz olur. Bir ceylan kestiğini gören, bir genç kızla evlenir. Ceylanın derisini yüzdüğünü gören, güzel bir hanımla zina eder.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
rüyada ceylan görmek ne anlama gelir 2 – ruyada ceylan gormek ne anlama gelir neye isarettir

Rüyada ceylan görmek, güzel hanıma, yakışıklı adama, çocuğa ve bu kimselerde elde edilecek mala delalet eder. (Ek olarak Bakınız; Geyik.) Kişinin rüyasında ceylan görmesi mühim bir haber alınacağını belirtir. Rüyayı gören kimse bekâr ise saf aşk anlamına gelir, evliyse yuva ile ilgili hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Rüyada ceylan evlilik, nişanlılık ya da bir ortaklığa işarettir.

Rüyada ceylan avladığını görmek, rüya sahibinin mesut günlerinin başlangıcına delildir. Rüyada ceylan eti yiyecek, rüya sahibinin üzüntü ve sıkıntılı yaşamının bir süre daha devam edeceğine işarettir. Rüyada ceylanı canlı olacak yakaladığını gören, güzel ve zengin bir kimselerle evlenir.

Ceylan rüyası evlilik, mutluluk, güzellik zarafet ve aska işarettir. Ceylan vurmak: bir kadının avucuna düşmek, ormanda ceylan görmek: sonu hüsran olan karşılıksız aska yorumlanır. Ceylan sürüsü görmek: yeni bir ise atılacağınıza işarettir

Rüyada ceylan görmek bir yakınınızla tartışacağınıza, onu suçlayacağınıza, sonrasında haksız olduğunuzu anlayarak özür dileyeceğinize ve ondan büyük bir iyilik göreceğinize işarettir. Ceylanı avcılar tarafınca vurulmuş olarak görmek bir yakınınızın tehlikeli bir hastalık geçireceğine delildir. Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada ceylan, rüya sahibinin asla ummadığı bir kimselerle evleneceğine işarettir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cafer i Sadik a nazaran: rüyada ceylan görmek dört şekilde tabir olunur Es, hizmetçi, evlat ve hanım yüzünden çıkar. Bazı tabircilere nazaran, ceylan sevgiliye yorumlanır. Kirmani ye nazaran: Rüyasında bir ceylan tuttuğunu gören, oldukça güzel bir hizmetçiye haiz olur. Bir ceylan kestiğini gören, bir genç kızla evlenir. Ceylanın derisini yüzdüğünü gören, güzel bir hanımla zina eder.

Rüyada ceylan eti yediğini gören, güzel bir bayan yüzünden mal sahibi olur. Ceylanı öldürdüğünü gören, bir bayan yüzünden kederlenir. Bir ceylan yavrusu tuttuğunu gören güzel bir çocuk sahibi olur.

Ebu Sait El Vaiz e nazaran: rüyada ceylan, güzel bir hizmetçi ile tabir olunur. Ceylan avında bulunduğunu gören, hizmetçisini aldatır ve onunla evlenir. Ceylana tas attığını gören, eşiyle arası bozulur.

Rüyada ceylan; ticarette başarıya, umut edilmeyen biri ile evlenmeye, ceylanı avlamak; üzüntüye, ceylanın koştuğunu görmek; karşılıksız aşka yakalanmaya işarettir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Rüyada Ceviz Yiyecek Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Son Dakika Haberler | Türkiye'nin Haberleri Haber merkezi son dakika haberler en son haber ve haberler We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications