a

Rüyada Dikiş Dikmek Görmek Ne Anlama Gelir

Bir söküğü dikmek bir ayıbı gidermeye veya gizlemeye, Dikiş dikmek dağınık şeyleri bir araya getirmeye ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.

#image_title

Rüyada dikis dikmek iki sekilde yorum lanir igne ile bir sey dikmek, isteklerinin olmasina; makine ile di kis dikmek, is hayatinin muntazam bir sekilde devam ettigine. Dikis diken bir kimseyi görmek, isinizde size yardimci olarak çalisan kimselerin size olan sadakatine, bir terziye giderek ona bir sökügünüzü diktirdiginizi görmek, bir is hususunda hükümete yapti giniz bir basvuruya olumlu bir yanıt alacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada dikis dikmek, erkekler için rahata kavusmaya, kadinlar için iki yüzlü bir arkadasinin olduguna isarettir.

Mutlu bir aile hayatına işaret eder.

Çaba ve çalışmadır. Kişinin yaptıklarının karşılığını alacağına işaret eder.

Dikiş rüyaları insanoğlunun dünyadaki gayretlerini, çalışmalarını açıklarlar. Temiz bir kumaş, kıyafet vb diktiğini gören insan hakkaten hayırlı işler yapmış anlamına gelir ve bunların karşılığını görecektir. Fakat diktiği şey yırtık ve pisse o kimse doğru hareket etmemektedir.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Rüyada Dikili Taş Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.