a

Rüyada Dua Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada dua görmek, mutluluğun ve başarının simgesidir.

Yakarma eden ve kendisine yakarma edilen kimse hayır ve berekete, namaz sonu yakarma etmek hayırlı şeylerin gerçekleşmesine, Kendi nefsini kınayarak fena yakarma etmek nimete şükretmeye, başkasına ah etme etmek, Rüyada ah etme okumak onu kahretmeye, haksız yere birine ah etme etmek ona zulmetmmeye, Yakarma etmek istediği halde bunu yapamamak hayır ve iyiliklerin gecikmesine, Uyurken yakarma ettiğini görmek mühim bir işi dikkatsizlik etmeye ya da uyanıkken yapılacak duanın kabul olmasına, Malum bir duayı okumak, hususi bir maksadın husulüne, bir metne bakarak yakarma etmek dinde öncü konumundaki salih kişilere uymaya, Duanın yarıda kalması üstünde durduğu işi bitirememeye, Yakarma sağlam bir imana, ibadetleri bilinçi olarak ve maksada uygun bir tarzda, biçim ve özüne uyarak eda etmeye, Topluca meydana getirilen yakarma genel olarak gelecek rahmet ve esenliğe, Bilinmeyen birinin bir yerde yakarma ettiğini görmek, insanoğlu için hayır murad eden bir hiç kimseye, alim ve takva bir zata ya da himmeti üstün evliyaya delalet eder.

Rüyada yakarma etmek, mutluluğun ve başarının simgesidir.

Oldukça hayırlı, oldukca güzeldir. Kişinin hiçbir problemi kalmaz.

Rüyada kendisi için yakarma edip, Allahu Teala Hazretlerinden rahmet dileyen kimsenin sonu hayir olur. Bir baskasi için yakarma ettigini görmek, dünya ve ahiret hayrinin elde edilecegine; bü tün insanoğlu için yakarma ettigini görmek, halkin iyiligini istemege de lildir. Namazdan sonrasında yakarma etmek hayra; bir insana ah etme etmek, onu sözleriyle kahretmege; kendi nefsine ah etme etmek Tanrı in (C.C.) nimetlerine sükür etmege; yakarma etmek istedigi halde bunu yapamadigini görmek, dünyada yaptigi islerde basarisizliga; uy kuda yakarma ettigini görmek, mühim bir isini dikkatsizlik ettigine isaret tir. Karanlikta yakarma ettigini görmek, gamdan ve kederden kurtulacagina delalet eder. Büyük yorumculardan Seyit Ahmet Cabir di yor ki: Rüyada yakarma okudugunu yada bir yakarma meclisinde hazir bulunup, okunan dualara “”Amin”” dedigini görmek, dualarinin kabul edildigine, isteklerinin yerine gelecegine, Hakkin affina layik görüldügüne delildir. Rüyada yakarma ederken, duasini yarida kestigini görmek, basla digi bir isi yarim birakacagina delalet eder.

Rüyada yakarma etmek mutluluğun ve başarının işaretidir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Dua Etmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.