a

Rüyada Dudak Görmek Ne Anlama Gelir

Dolgun yumuşak dudaklar, mutluluğun ve gücün işaretidir. Sevginiz karşılıksız kalmayacak ve hoşlandığınız kişiden karşılık görmüş olacaksınız. ince dudaklar, her türlü probleminin üstesinden geleceğiniz anlamındadır.

Rüyada üst dudaga bakılırsa, alt dudagi görmek daha hayirlidir. Bazi yorumculara bakılırsa; dudaklar akrabaliga yo rumlanir. Üst dudak adam ve alt dudak kadin akrabayi temsil eder. Rüyada üst dudagin yerinden kopmus yada kesilmis oldugu nu görmek, nimet ve malinin eksilecegine, bunu alt dudakta gör mek karisinin vefatina, ya da ondan ayrilacagina delalet eder.

Kirmanî ye bakılırsa; rüyasinda iki dudagini düsmüs görmek an ne ve babasi tarafindan bir musibettir. Bir rivayete bakılırsa, bu rüya yi görenler iftiraci olur. Dudaklarinda çirkin görünen bir ayip oldugunu görmek kedere; iki dudaginin birbirine yapismis oldugunu ve açilmaz oldugunu görmek, islerinin sarpa sardigina; konus mak istedigi halde konusamadigini görmek, bela ve musibete delalet eder. Dudagi üstünde bir ben oldugunu görmek, rüya sahi bi kadin ise, sevildigine; adam ise mal çokluguna; dudaklarinin tükürükle islandigini yada islattigini görmek, akrabalari arasinda düsmanlik olduguna; iki dudaginin yada birinin bir maden haline geldigini görmek, hirsizliga, malinin çalinacagina delalet eder. Rüyada dudaklarini oldukca kirmizi görmek, sözünün geçerliligine; sari görmek üzüntüye, korku ve hastaliga; siyahlasmis görmek umut edip bekledigi bir isin olmayacagina isarettir. Dudaklarin renksiz yada alisilmayan bir renkle boyali oldugu nu görmek iyi degildir. Dudaklar üstünde dövme denilen sonrasında dan yapilan mor bir isaret yada fotoğraf görmek de hayra delalet et mez.

Muntazam dudak sözü etkili anlatmaya, akraba ve dostların hayırhah olmalarına, Dudak insanoğlunun rızkına, sırlarına, kapı kilidine, yeme ve içmeye, luk ve kedere, Dudak yarılması birinin gıybetini hayata geçirmeye, dudakta uçuk çıkması neşeli bir durumun ortaya çııkmasına, Dudağın pörsümesi, solması ve göğermesi yaşlanmaya, hastalığa ya da vefata, Dudak kimi zaman eşe, bir şeyin iki yakasına delalet eder.

Rüyada dudak görmek, sağlığınızın yerinde olacağına ve diğerlerini sevindirmekten zevk alacağınıza işaret eder.

Dolgun yumuşak dudaklar, mutluluğu ve gücü haber verir. Sevginize karşılık alacaksınız sevdiğinizde sizi sevecek anlamına gelir. İnce dudaklar, tüm sıkıntılardan kurtulacağınızı belirtir.

Dolgun ve yumuşak dudaklar, mutluluk ve güç işaretidir. Sevginiz karşılıksız kalmayacak. İnce dudaklar, kurnaz bir düşmanın varlığını gösterir.

Güzel dudaklar hayırlı güzel haber, mutluluktur. Çirkin dudaklar ise kişinin çevresinde kıskanç birisinin olduğuna işaret eder.

Rüyada görülen dudak, rüya sahibinin kendisiyle iftihar ettigi bir adamin yardimina ve anlatim kuvvetine yada kendisiyle sereflendigi dostuna isarettir. Alt dudak, üst dudaktan daha faziletlidir. Üst dudak, rüya sahibinin dostu ve tüm islerinde itimad ettigi kimsesidir. Dudaklar, kan, çocuk ve akraba yerine geçerler. Dudaklarinda sizi ve agn oldugunu görse, bu, dostluklarinin isleri geregi benzer biçimde gitmedigine isarettir. Rüyada dudagini kesilmis gören kimsenin, koguculuk etmesine isarettir. Eger alt dudagi kesilmis olursa, islerinde yardimcisi bulunan kimse, onun yanina ugramaz. Üst dudagini yerinden aynidigni gören kimsenin nimeti dinden gider. Alt dudagini aynidigini gören kimsenin, hanimi ölür yada onu bosar. Yarilmis olarak görülen alt dudak, iki hanimla, üst dudak da, iki dost ile tabir edilir. Eger yarilmis olan dudaginin iyilesmis oldugunu görse, o kimsenin iki dostu onun isyerinde arzusuna uyarlar. Yarilmis olan dudaginin kesildigim görse,o iki dostu ondan aynlirlar. Dudak adamin kuvveti, süsü ve yakinlandir. Rüyada görülen dudak, hastaliklardan sifa bulmaya, baskasini çekemeyen bir kimsenin gam ve kederinden kurtulmaya isarettir. Dudaklar kimi zaman kapi cilara, bekçilere, kapilara ve kilitlere, kimi zaman de, ilim, hidayet, yiyecek, içmek, luk, üzüntü ve sirlari gizli saklı tutmaya isarettir. Rüyada dudaklarinin yok oldugunu gören kimsenin kapicilarim ya da bekçilerim kaybetmesine veyahut kili dinin bozulmasina yada anahtarinin kaybolmasina isarettir. Dudaklar, kimi zaman de, düdük, zurna ve bunlar benzer biçimde seyleri çalanlarin ve nefesli çalgi aletleri yapanlann geçimlerinin bolluguna isarettir. Dudaklann inceligi ve kirmiziligi, muntazam söze, dogru yola ve yiyilip içilecek seylerin güzel ve hos olmasina gök renkte olmasi ahmakliga ve açtigi davaya kanıt getirmeden aciz olduguna, kazanç ve geçimde rahatsizliga isarettir. Hasta için dudaklarin siyahliga ve göklügü, hastanin ölecegine isarettir.

Dolgun yumuşak dudaklar, mutluluğun ve gücün işaretidir. Sevginiz karşılıksız kalmayacak ve hoşlandığınız kişiden karşılık görmüş olacaksınız. İnce dudaklar, her türlü probleminin üstesinden geleceğiniz anlamındadır.

dolgun yumusak dudaklar, mutlulugun ve gücün isaretidir. sevginiz karsiliksiz kalmayacak ve hoslandiginiz kisiden karsilik görmüş olacaksınız. ince dudaklar, her türlü probleminin üstesinden geleceginiz anlamindadir.

Rüyada görülen dudak, rüya sahibinin kendisiyle iftihar ettigi bir adamin yardimina ve anlatim kuvvetine yada kendisiyle sereflendigi dostuna isarettir. alt dudak, üst dudaktan daha faziletlidir.Üst dudak, rüya sahibinin dostu ve tüm islerinde itimad ettigi kimsesidir. dudaklar,kan. cocuk ve akraba yerine gecerler. dudaklarinda sizi ve agri oldugunu görse, bu, dostluklarinin isleri geregi benzer biçimde gitmedigine isarettir. rüyada dudagini kesilmis gören kimsenin, koruculuk etmesine isarettir.eger alt dudagi kesilmis olursa, isierinde yardimcisi bulunan kimse, onun yanma ugramaz.Üst dudaginin yerinden ayrildigni gören kimsenin nimeti elinden gider. alt dudagim ayrildigini gören kimsenin, hanimi ölür yada onu bosar.yarilmis olarak görülen alt dudak, iki hanimla, üst dudak da, iki dost ile tabir edilir. eger yarilmis olan dudaginin iyilesmis oldugunu görse, o kimsenin iki dostu onun isyerinde arzusuna uyarlar. yarilmis olan dudaginin kesildigini görse.o iki dostu ondan ayrilirlar.dudak adamin kuvveti, süsü ve yakinlandir.rüyada görüien dudak, hastaliklardan sifa bulmaya. baskasini cekemeyen bir kimsenin gam ve kederinden kurtulmaya isarettir. dudaklar kimi zaman kapicilara, bekcilere, kapilara ve kilitlere, kimi zaman de, ilim, hidayet, yiyecek, icmek,sevinc, üzüntü ve sirlan gizli saklı tutmaya isarettir.rüyada dudaklannin yok oldugunu gören kimsenin kapicilarini ya da bekcilerini kaybetmesine veyahut kili dinin bozulmasina yada anahtarinin kaybolmasina isarettir. dudaklar, kimi zaman de, düdük, zurna ve bunlar benzer biçimde seyleri calanlann ve nefesli calgi aletleri yapanlarin gecimlerinin bolluguna isarettir, dudaklarin inceligi ve kirmiziligi, muntazam söze, dogru yola ve yiyilip icilecek seylerin güzel ve hos olmasina; gök renkte olmasi ahmakliga ve actigi davaya kanıt getirmeden aciz olduguna, kazanc ve gecimde rahatsizliga isarettir. hasta icin dudaklarin siyahliga ve göklügü, hastanin ölecegine isarettir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Dövüş Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.