a

Rüyada Duman Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada duman görmek yapacağınız girişimlerin amaçlarına ulaşacağını söyler. Duman, karanlık ve gizli saklı işler çeviren bir kimseyi simgeler.

Göğe doğru yükselen beyaz duman hayra, dumanın siyah ve etrafa dağıldığını görmek gizlenen bir şeyin ortaya çıkmasına işarettir.

Uzaktan görülen duman uyarıya, Bacadan çıkan duman düzgüsel yollarla geçiştirilecek sıkıntıya işaret eder.

Evi duman kaplaması sorun ve üzüntüye, Dumanlı bir yerde bulunduğunu görmek hile ve düzenbaz kimselerle olmaya delalettir.

Rüyada göze duman kaçması geçici bir üzüntüye anlama gelir.

Kişinin rüyasında duman görmesi bazı tabircilere bakılırsa sıkıntıdır.

Rüyada duman içinde kaldığınızı ve boğulmak tehlikesiyle karşılaştığınızı görmek, iş yada aile hayatınızda bazı buhranlı anların gelip çattığına, bundan kurtulmaya çalıştığınız anlamına gelir.

Dumanın yavaş, yavaş etrafınızdan çekildiğini görmek, içinde bulunduğunuz fena durumdan sıyrıldığınızı ve ferah günlere kavuşmanızın yakın olduğuna işarettir.

Duman bununla beraber, kara habere sıkıntıya çağrışım yapar. Kimi zaman ise, yas tutmaya yada ölüm olarak da yorumlanır. Kimi süre da aile ocağına işaret sayılır.

Rüyada duman görmek, büyük bir korkuya, musibete, çetinlik, sertlik ve azaba, kıtlık ve pahalılığa yada oldukça kanlı bir muharebeye işarettir.

Rüyada duman alevle birlikte bulunursa, bu musibet yada harp daha şiddetli olur.

Yeryüzünü bir sis ve duman kapladığını görmek, iyi kimselerin kurtulmasına, kötüler için elem verici azabın yaklaşmasına işarettir.

Rüyada üstüne duman çöktüğünü görmek, İlâhî azabı gerektirecek kötülükler hayata geçirmeye işarettir.

Dumanının bulut benzer biçimde gökyüzünü örttüğünü görmek, sultanın zulmüne işarettir.

Beyaz bir dumanın göğe doğru yükseldiğini görmek, hayra işarettir.

Rüyada et yada yiyecek pişen ocaktan, evinden yada iş yerinden duman çıktığını görmek, geçim sıkıntısı, darlık, korku ve şiddetten sonrasında nimet ve mala, hayır ve ferahlığa kavuşmaya işarettir.

Evin bacasından siyah duman çıkıp, bunun etrafa dağıldığını görmek, bazı sırların açığa çıkmasına işarettir.

Uzaktan görülen duman, bir mevzuda uyarılmaya işaret eder.

Evin her tarafını duman kapladığını görmek, üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyada dumanla ısınmak, büyük bir felakete atılmaya işarettir.

Göze duman kaçması, geçici bir üzüntüdür.

Rüyada duman görmek, çetinlik ve siddete, Tanrı u Teala tarafindan gelecek azaba isarettir.Bundan dolayi bir kimse, rüyada kendi dükkan veyahut evinden duman çiktigini görse, o kimse maisetinde sikinti ve siddetten, korku ve darliktan sonrasında hayir, ucuzluk ve bolluga erer,Eger görülen duman içinde et pisen bir ocaktaki atesten çikiyorsa, sikinti vesiddetten sonrasında rüya sahibinin ulasacagi mal ve iyilige, ucuzluk, bolluk, çoknimet ve ferahliga isarettir.Rüyada görülen duman, üzüntü, üzüntü, siddet, zulüm ya da Tanrı u Tealatarafindan yok olmaya ya da kitlik ve pahalilik ile azaba isarettir.Kimi zaman de duman, onun çiktigi taraftan gelecek haberlere isarettir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Dul Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.