a

Rüyada Dut Yemek Ne Anlama Gelir

Rüyada dut yediğini görmek rüya sahibi için menfaatli bolca kazanç anlamına gelir.

Rüyada dut yiyecek; Bedenin sıhhatli olmasına işarettir. Beyaz dut yiyecek, ticaretle uğraşmaktır. Mevsiminde dut yenilmesi oldukca para kazanmaya işarettir. Rüyada dut yediğini görmek rüya sahibi için menfaatli bolca kazanç anlamına gelir. Siyah dut yenilmesi hastanın şifa bulmasına yorumlanır. Mevsimsiz dut yemekse gören kimse için üzüntü ve kedere olarak tabir edilir. Kırmızı dut yiyecek; kısmetinin, talihinin ve bahtının açık olmasına delalet eder. Rüyasında kırmızı dut yediğini gören kimse, refaha kavuşup rahat ve mutlu bir yaşam sürecektir. Bu rüya hayırlı ve kısmetli kimse anlamına gelir. Rüyada Kırmızı dut yiyecek, bolca kazançlı ve verimli bir iş olarak tabir edilir. İslami rüya yorumcularından İbn-i Sîrîn dut yemeyi yediğiniz miktar kadar kendi kazancınızdan yarar ve yarar elde edeceğinize şeklinde yorumlamıştır. Kirmanî ise rüyasında Rüyada dut yiyecek, eli bol ve kerem sahibi birisi tarafınca hayır ve çıkar göreceğini bildirmiştir. Cafer-i Sadık bu rüyayı değişik yorumlamıştır. Mal ve çıkar sağlamakla beraber Demiştir ki, rüyada siyah dut yiyenin eşi ile içinde münakaşa olacağına işarettir.

Rüyada dut yedirmek, kısmet ve şans açıklığı anlamını taşır. Rüyada dut yiyecek rahata kavuşmaktır. Rüyasında karadut yiyen kimsenin maddi ve tinsel sıkıntıları biter, rahata kavuşur. Yenilen siyah dut, altına, beyaz dut ise gümüşe işaret eder. Mevsiminde yenilen beyaz dut, rüya sahibi için yarar ve bolca kazanca işarettir. Dutun rengi birazcık sarı çalarsa bu rüya hafifçe hastalığa işarettir. Dut ağacından dut yenilmesi mal ve evlat sahibi hiç kimseye işarettir. Kuru dut yiyecek, evli biri için eşiyle küçük bir çekişme yaşayacağına, bu rüyayı gören bekarsa aile içinde münakaşa yaşayacağına tabir edilir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Dut Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.