a

Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada eşinin hamile bulunduğunu görmek işinizin ve bahtınızın açılacağına işarettir.

Kişinin rüyasında eşini hamile görmesi malının, mülkünün artacağına, sevindirici haberler alacağına işaret eder. Ek olarak eşini hamile olarak gören için, müjdeli haberler almaya da delalet eder. Eşinin hamile bulunduğunu görmek sürpriz bir gelişme anlamına da gelmektedir.

Rüyanızda eşinizin hamile bulunduğunu gördüyseniz bu rüyanız bolluğa işarettir. Sevinç, mutluluk, refah ve saadete yönelik yorumlanır.

Rüyada eşinin hamile bulunduğunu görmek, şekline bakılırsa değişik anlam ve açıklaması bulunmaktadır. Rüya sahibinin eşi hakkaten de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçireceğine ve sıhhatli bir çocuk dünyaya getireceğine delalet eder.

Bir kimsenin rüyada eşinin hamile bulunduğunu görmesi, o kimsenin malının artacağına yorulur. Bu kimsenin başkaları tarafınca övülüp saygı göreceğini ifade eder. Ek olarak rüya sahibi için izzet ve şerefe nail olmaya yorumlanır. Eşinin karnı büyüklüğü oranında dünya nimetlerine nail olacağına yorumlanır.

Kirmani’ye bakılırsa rüyada eşinin hamile bulunduğunu gören kişinin malı ve mülkü artar. Rüyada eşini hamile olarak gören adamın malı mülkü artar.


1- Dul Adam için Rüyada Eşinin Hamile Bulunduğunu Görmek

Boşanmış bir adamın eşini hamile görmesi, evlenmelerine işaret eder. Kirmânî’ye bakılırsa: Boşanmış birinin rüyasında eşinin hamile bulunduğunu görmesi mal ve mülkünün artacağına delalet etmektedir.

2- Bekar Birinin Eşini Hamile Görmesi

Pozitif yönde anlamda bu rüya, öncü bir şahsiyet olacağına işarettir. Evlilik çağındaysa sevilmiş olduğu kişiyle yakında nikah kıyıp evleneceğine işaret etmektedir.


3- Rüyada Eşinin Kız Çocuğuna Hamile Bulunduğunu Görmek

Bu rüyayı görenin eline mal ve nimet geçeceğine işarettir. Eşini bir kız çocuğuna hamile bulunduğunu görenin dünya metasından bir şey arzu etmesine işarettir.

Bu arzunuzun gerçekleşeceğine yorulur. Eşini kız çocuğuna hamile bulunduğunu gören kimsenin mal ve dünyasındaki zenginliğe işaret eder.


4- Rüyada Eşinin Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada eşini hamile kaldığını gören kimsenin malının artmasına, övülmeye, izzet ve medhe nail olmaya delalet eder.

Ebu Said’ül Vaaz demiştir ki: Kişinin eşini hamile kaldığını görmesi; maldır. Aynı rüyayı hanım görürse, hüzün ve kederle yorumlanır.

Hemen hemen buluğ çağına girmemiş adam çocuğun bu rüyayı görmesi babası ile, bu şekilde minik bir kızın aynı rüyayı görmesi anası ile tabir olunur.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Rüyada Hamile Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.