a

Rüyada Genç Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada görülen genç kişinin düşmanıdır. Eğer o genç beyaz olursa gizli saklı düşmandır. Esmer olursa varlıklı bir düşmandır, kırmızı olursa yaşlı bir düşmandır.

Köylü olursa, kaba ve hoyrat bir düşmandır. Güçlü ve tanımadığı birisi ise, güçlü ve çetin düşmanlarıdır. Eğer tanımış olduğu birisi ise onun düşmanlığının güçlü görmüş olduğu gibidir. Eğer zayıf olursa, onun zayıflığı, uyanıklığı halindeki zayıflığıdır. Rüyada genç bir insanın arkasına düşüp, gittiğini gören kimse düşmanını yener. Eğer arkası sıra genç bir insanın geldiğini görse, düşmanı onu yener. Bir kimse rüyada tanımadığı genç bir adamı görse ve ona buğzetse, kendisi için halkın sevmediği düşmanı ortaya çıkar. Eğer gördüğünde onu sevdiyse, o kimse için halkın sevilmiş olduğu bir düşman zuhur eder. bir kimse rüyada genç bir insanın yukardan aşağıya kendisine baktığını görse, o delikanlı rüya sahibine galip gelmeyi başaran bir düşmanıdır. yaşlanmış olan bir kimse kendisinin gençleştiğini görse, ona büyük bir noksanlık isabet eder. Genç görmek, hileye yada yaramaz bir düşmana, hareket, kuvvet ve cehaletin galebe çalmasına, kimi zaman de nimete ve tanrı (c.c.)’a şükretmeye işaret eder.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Gemi Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.