a

Rüyada Gözlük Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada gözlük görmek yardımcıya, kılavuza ve kendisiyle istişare edilen hiç kimseye işarettir.

Kişinin rüyada gözlük görmesi, eğer bekâr ise evlenmesine işaret eder. Rüyada gözlük görmek yardımcıya, kılavuza ve kendisiyle istişare edilen hiç kimseye işarettir.

Rüyada gözlük görmek rüya sahibi için bir tek inanılmış olduğu ve bilmiş olduğu şekilde yaşamaya, çevresinde olanı, biteni gerçekliği ile görememeye delalet eder. Rüya sahibinin bu zafiyeti sebebi ile kendisi için dostları düşman, düşmanları da dost olur. Doğrusu rüyasında gözlük gören kişiler düşmanlarını ayırt edemez ve bu yüzden onlardan devamlı zarar görürler. Düşmanlar devamlı yarar sağlarken, rüya sahibi devamlı olarak zarar eder.

Rüyada gözlük görmenin bir öteki tabiri ise, rüya sahibinin işlerini takip eden, yükünü hafifleten, programının muntazam ve aksamadan ilerlemesini elde eden bir asistan, danışman ya da yazman sahibi olacağıdır. Rüyada gözlük görmek bir de şu şekilde tabir edilir, rüya sahibi bir işten ve sorumluluktan kurtulmak istiyor fakat bunu bir türlü başaramıyordur. Doğrusu pişman olmuş fakat bu, mevcud durumu değiştirmeye yetmiyor anlamına gelir.

Rüyada Gözlük Takmak

Rüyada gözlük takmak, rüya sahibinin aslen doğru bilmiş olduğu bir şeyin yanlış bulunduğunun farkına varacağı anlamına gelir. Rüya sahibi o şekilde bir gerçekle karşılaşacak ki bundan sonrasında görmüş olduğu hiçbir şeye inanmayacak ve peşin yargı vermeyecektir. Şundan dolayı karşılaşmış olduğu vaka onun, hiçbir şeyin aslen görünmüş olduğu benzer biçimde olmadığını anlamasını elde edecektir.

Rüyada Gözlük Kırılması

Rüya sahibi için yaşanacak zor ve sıkıntılı günlerdir. Genel anlamda iş yaşamı ile tabir edilir. Rüya sahibi işini kaybedebilir ya da işinde kırılma yaşayabilir.

Rüyada Gözlük Almak

Rüyada gözlük almak, rüya sahibinin başka birisinin ya da birilerinin yardımı olmaksızın gerçekleştiremeyeceği bir iş anlamına gelir. Rüya sahibinin desteğe olan ihtiyacını ifade eder.

Rüyada Gözlük Yitirmek

Rüya sahibinin nostaljiye olan düşkünlüğü anlamına gelir. Rüyasında gözlüğünü kaybettiğini gören şahıs, nostalji yaşamayı seven, bu sayede kimi zaman üzülen kimi zaman de buruk da olsa mutlu olan şahıs şeklinde tasvir edilir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Gözlem Gözlem Aleti Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.