a

Rüyada Gramofon Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada gramofon dinlemek, size yeni bir is teklin yapılacağına, gramofona bir plak koymak, alacağınız bir haberle büyük bir mutluluk içine gireceğinize işarettir.

Abdülgani Nablusi’ye bakılırsa, rüyada gramofon dinlemek, size yeni bir iş teklifi yapılacağına; gramofona bir plak koymak, alacağınız bir haberle büyük bir mutluluk içine gireceğinize işarettir.

Rüyada gramofon görmek, hayırlara yorumlanır. Rüya sahibinin bir teklif alacağına yorulur. Rüyayı gören şahıs zor ve sıkıntılı bir zamanında yardım alacağına yorumlanır. Yaşamış olduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına, yaşamının düzeleceğine delalet eder. 

Rüyada gramofon görmenin anlamı, iş hayatına yorumlanır. Bazı tabircilere bakılırsa rüyada gramofon görmek, iş hayatında yaşanacak durumlara delalet eder. Rüyasında gramofon gören şahıs, iş hayatında pozitif ve güzel gelişmeler yaşar. Rüya tabiri yorumlarına bakılırsa, rüyasında gramofon gören şahıs iş hayatında yükselerek, mevki sahibi olur. 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Gözün Zayıf Görmesi Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.