a

Rüyada Gülle Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada gülle görmek düşmanlık ve münakasa hayata geçirmeye, kimi zaman yolculuğa çıkmaya ve bir yerden öteki bir yere nakletmeye işaret eder.

Rüyada bir top güllesi görmek, sakladığınız bir sırrın asla beklemediğiniz aniden hepimiz tarafınca duyulacağına, bu yüzden oldukça fena bir duruma düşerek utanacağınıza ve hatta oldukça mühim zararlara da uğrayacağınıza işarettir. Bir rivayete bakılırsa gülle görmek, beklenmeyen bir haberle de yorumlanır.

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada gülle görmek düşmanlık ve münakasa hayata geçirmeye, kimi zaman yolculuğa çıkmaya ve bir yerden öteki bir yere nakletmeye işaret eder.

Rüyada gülle görmek düşmanlık ve münakasa hayata geçirmeye, kimi zaman yolculuğa çıkmaya ve bir yerden öteki bir yere nakletmeye işaret eder.

Rüyada demir gülle görmek seçeceği eşin ailesiyle de iyi geçineceğine, noksan olan yanının tamamlayacağına, hasret ve özlem çekeceği günlerin oldukça uzun süreceğine, sevilen bir kişiden alınacak destek yardımıyla de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, oldukça yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, daha ilkin kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, tabir olur.

Ek olarak rüyada demir gülle görmek hane içine ay doğacağına, luk içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, yakınlarda bir vaka ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sorun yaşamayacağına, huzura erileceğine, karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına, yorumlanır.

  • kaygı etmiş olduğu durumlardan kurtulacağına ve oldukça verimli bir döneme gireceğine tabir edilir.
  • yeni ve oldukça daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine delalet eder.
  • bu şahıs yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine alamet eder.
  • kendine ve sevdiğine vakit ayıracağına yorulur.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Güllaç Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.