a

Rüyada Gülümsemek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada tebessüm etmek ve gülümsediğini görmek murat müjdesidir.

Rüyada gülümsemek, gam ve kederden kurtulmaya yorumlanır. Kirmani ‘ye nazaran; Rüyada tebessüm etmek ve gülümsediğini görmek murat müjdesidir. Bir başka rivayete nazaran da: Rüyada kahkahasız gülümsemek ferahlık ve sevince işaret eder. Caferi Sadık’a nazaran; uykuda, rüya âleminde tebessümle gülümsediğini, bir adam evlat ile eğer bekâr ise iyi biriyle evleneceğine ve her durum da bu rüyasının hayırlı olduğuna müjdedir. Kahkaha ile gülümsemek ise, ağlamaya işaret eder. Rüyada ölünün gülümsemesi ölen kişinin gözünün açık gitmediğine, kişinin refah içinde olduğuna delalet eder. Rüyada gülümsemek mutluluktur. Rüyada ölmüş bir kimseyi gülümsüyor görse, o kimsenin ahirette durumunun iyi olduğuna işaret eder. Rüyada meydana getirilen bir şakadan dolayı gülünürse, saka icra eden kimsenin uyanıkken insaniyetsizliğine işaret eder.

Bir şeyi öykünmek etmekten dolayı gülümsemenin tabiri de böyledir. Bazı tabirciler, rüyada gülümsediğini gören kimse, adam bir çocukla müjdelenir, dediler. Rüyasında tebessüm ettiğini görse, iyilik ve sevince işaret eder. Kimi zaman rüyada gülümsemek de bu rüya görmüş olduğu benzer biçimde çıkar. Bazı rüya yorumcularına nazaran rüyada bir yerde birine tebessüm etmek veya şahıs gülümsediğini görse, orada ucuzluk ve bolluk olur. Rüyada tebessüm etmek, hafiflik ve güzelliktir. rüyayı gören kişinin, yakın bir süre içinde yapacağı hayırlı bir evlilikten bir adam evlat sahibi olacağına işaret eder.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Gülmek Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.