a

Rüyada Gümüş Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada gümüş görmek olağanüstü sayılır. Gümüş rahatlık, mutluluk, iyi haber, müjde, sevinç ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır.

Gümüş adam için soyluluk ve terbiye güzelliğine, hanım için süs ve bezeğe, Gümüş kaptan yiyecek ve içmek, gümüş eşya kullanmak veya bunların ticaretini yapmak cennete girmeyi gerektiren iş ve amellere, Eyer, süngü, mızrak vs. benzer biçimde aletlerin gümüş süsleri düşmanı ve hasetçiyi kahretmeye, Gümüş para zikir ve tesbihe, hamile hanım için çocuğa, güzel ve etkili söze, ilim ve mala delalet eder.

Rüyada paraya çevrilmiş gümüş görmek, güzel bir hanımla beraberliğe işarettir.

Rüyada gümüş görmek oldukca iyidir. Gümüş rahatlık, mutluluk, güzel haber ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Gümüş para güzel sözdür. Hasta birisi rüyasında gümüş görürse kısa hastalığı iyi olur. Gümüş rüyası gören bekarsa iyi bir evlilik, evliyse bir çocuğa yorumlanır.

Fazlaca iyidir. Refah, mutluluk, iyi haber, müjde, luk ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada gümüş görmek olağanüstü sayılır. Gümüş rahatlık, mutluluk, iyi haber, müjde, luk ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Gümüş yüzük bilezik bekarsa mutlu bir evlilik, evliyse mutluluk verecek bir çocuğa işarettir. Gümüş para tatlı sözdür. Hasta birisi rüyasında gümüş görürse kısa sürede iyileşir.

Rüyada gümüş görmek olağanüstü sayılır. Gümüş rahatlık, mutluluk, iyi haber, müjde, luk ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Gümüş yüzük bilezik bekarsa mutlu bir evlilik, evliyse mutluluk verecek bir çocuğa işarettir. Gümüş para tatlı sözdür.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Gülümsemek Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.