a

Rüyada Güneş Yağı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada görülen zeytin yağından başka yağların hepsi, üzüntüdür. Bundan dolayı oldukça oranda başına yağ sürdüğünü gören kimse kederli olur.

Sürdüğü yağ normali aşmamışsa, bu rüya zinettir. Eğer yağın kokusu çirkin olursa, koku ve kuvveti nispetinde fena isimle yad edilmeğe delalet eder. Bir kimse bir insanın başının bilinmeyen bir yerine yağ sürdüğünü görse, o adam o kimsenin yaltakçılık ve hilesinden kendini korumalıdır. Elinde bir yağ şişesi olup bununla insanları yağladığını gören kimsenin yaltakçı, koğuçu ya da yalan yere yemin edici birisi olmasına delalet eder. Kendi yüzünün yağlanmış bulunduğunu gören kimse, tüm vakit oruçlu olur. Rüyada zambak ve yasemin yağıyla yağlanmak, güzel isme, halk içinde temiz şöhrete delalet eder. Rüyada ağırı için yağlanmak şahısların arasını bulmaya, iyilik sebebiyle mihirleri yanında tutmağa ya da tabanca üstüne akit notlamaya delalet eder. Fena ve çirkin kokulu yağ fena isimdir. Bazıları zina eden bir karı yada fasık bir kimsedir, dediler. Bir kimse yağı bir kap içinde su ile biriktirirse, meşakkatsiz alan olur, yağın içinde misk ya da güzel kokulu şey görse, rüya sahibinin muhteviyatında olmayan bir şey ile methedilmesine delalet eder. Bazıları bir kimse rüyada başına yağ sürse o kimse reisine yaltakçılık yapar, dediler.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Güneş Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.