a

Rüyada Güve Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada eşya yada besin maddesi üstünde görülen güve görmek yada yiyecek, gam, üzüntü ve hastalığa işarettir.

Bir şeyi güvenin yediğini görmek, o şeyde meydana gelecek eksikliğe, negatif gelişmelere işaret eder.

Rüyada elbiselerinizi güvenin yediğini görmek, evinizde yada is yerinizde çalışan bazı kimselerin sizin haberiniz olmadan size zarar verecek hareketlerde bulunduklarına, mallarınızı azar, azar çalarak sattıklarına yada eşyalarınızı, alet ve edevatınızı hor kullanarak eskittiklerine delalet eder.

Bir eşya üstünde güve görmek, üzüntü ve hastalıklara da işarettir. Bir kitabi yada kâğıdı güvenin yediğini görmek, tamamen hayırsız bir rüyadır. Güvenin yediği eşya, rüya sahibin zararına işarettir. Bilhassa rüyada güve görmek kesinlikle hayra yorumlanmaz. Nablusi ye bakılırsa: Rüyada güve, üzüntü ve hastalıklara delalet eder. Bu rüya iyi değildir. Bir rivayete bakılırsa de eşyada eksikliğe işarettir.

Eşya ya da besin maddesi üstünde görülen güve gam, üzüntü ve hastalığa, Bir şeyi güvenin yediğini görmek o şeyde meydana gelecek eksikliğe delalet eder. Rüyada şahıs, giyim eşyalarını güvelerin yediğini görürse, dedikodu yüzünden zarar görür.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Gürültü Duymak Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.