a

Rüyada Güverte Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada güverte görmek bir değişim yapacağınıza yorumlanır. Rüyada güverte gören bekârsa evlenir, evli ise evladı olur.

Rüyada görülen güverte dindar, dürüst, zengin, söz sahibi güzel bir hanıma ve yakışıklı bir adam anlamına gelir. İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada güverte görmenin yedi anlamı vardır:

  1. Evlat
  2. Baba
  3. Hanım
  4. Binek
  5. Güvenlik
  6. Dünya yaşamı
  7. Zenginlik.

Kimi zaman rüyada güverte görmek, güverte, luk ve mutluluğa, itimat ve huzura işarettir. Rüyada vapur güvertesi görmek, bekâr için evlenmeye, evliler için çocuğa işarettir.

Rüyada Güvertede Olmak; zahmetsizce elde edeceğiniz helal rızka delalet eder. Rüyada güvertede oturduğunu görmek, yakın bir kimseden size bir çıkar ulaşacağıdır. Güzel bir güvertede bulunduğunu gören şahıs hakkında iyilik yapılır. Rüyasında güverte olanın tüm sıkıntıları hafifler ve kazancı artar.

Rüyada güverte içinde dolaştığını görmek; tüm dertlerden ve sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. Rüyada güverte üstünde dolaşmak kariyerinizin yükseleceğine, makamınızın artacağına, fakirseniz zenginleşeceğinize alamettir. Güvertede dolaştığını gören şahıs yüksek bir makama geçeceğinize işarettir.

Rüyada Vapur Güvertesi Görmek; iyi ve güzel bir vakayla karşılaşacağınıza ve bundun mutlu olacağınıza yorumlanır. Şahıs geminin güvertesini uzaktan görse, yüksek makama gelir, luk ve mutluluk duyar. Rüyada görülen geminin güvertesi işlerinizin açılacağına ve genişliğe çıkacağınıza delalet etmektedir. Rüyada güverte görmek saygınlığınızın artacağına alamettir.

Rüyada güverteye çıkmış olduğu gören kimse korkuda ise korkusu gider, hasta ise, iyileşir, bunlardan asla biri kendinde yoksa onur ve sevince erer.

Rüyada Güvertenin Kırılması; tatsız bir vakayla karşılaşacağınıza işarettir. Rüyada kendisini bir vapurun güvertesinde görmek, uzun bir yolculuğa delâlet eder. Rüya sahibi bu seferden mesut ve bahtiyar olarak döner.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Güvercin Kesmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.