a

Rüyada Haber Almak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada herhangi bir haber aldığını görmek sevinç anlama gelir.

Gizli saklı bir şeyi haber almak, ilim ve hikmeti yeterli olmayanlara vermeye, Hayırlı bir şeyden haber almak ya da vermek müjde ve sevince, Rabbinin ona olan nimetlerinden bahsetmesi tanrısal hoşnutluğa, Fena bir şeyi haber vermek uyarı ve uyarıya delalet eder. Rüyada güzel haberler almak, mutluluğun ve şansın habercisidir. Fena haber ise uğursuzluğa işaret sayılır. Rüyada haber alan şahıs yakın bir süre sonrasında neşeli bir haber alacak anlama gelir.

Rüyada bir yerden bir haber geldiğini görmek, asla beklemediğiniz bir haber alıp sevineceğinize delalet eder Bir başka rivayete bakılırsa de: Bir kimse rüyada kendisine bir haber verildiğini görse, o hiç kimseye sevineceği bir haber kendisine ulaşır. Bu haberin bir ölü yada çocuk tarafınca verilmesi, verilen haberin ayni çıkmasına işaret eder. Güzel haberler, mutluluğun ve şansın habercisidir. Fena haberler ise uğursuzluğa işarettir.

Rüyada iyi bir haber aldığını görmek, aşk ve muhabbete, haber veren kişiyi görmek, o şahıs tarafınca korunmaya delâlet eder.

Rüyada haberdar olmak; Kendisi için gizli saklı olan şeye muttali olmak, ilim ehli için gizli saklı ilme yada büyük bir sanata; ötekiler için hile ve fesat çıkarmaya; Gizli saklı olan şeye vakıf olmak kimi zaman gömü bulmaya, maden ve öteki toprak altında bulunan kıymetli şeyleri ortaya çıkarmaya delalet eder.

Güzel haberler, mutluluğun ve şansın habercisidir. Fena haberler ise uğursuzluğa işarettir.

Bir kimse rüyada kendisine bir haber verildiğini görse, o hiç kimseye sevineceği bir haber kendisine ulaşır. Bu haberin bir ölü yada çocuk tarafınca verilmesi, verilen haberin ayni çıkmasına işaret eder.

Rüyada Komünikasyon; Her türlü yazışma vasıtası ile meydana gelen iletişim yarı buluşma mesabesinde olup, akraba ve dostluk bağlarının pekişmesine, rızık ve uzun ömre, Savaşan tarafların haberleşmesine şahit olmak hastanın vefatına, düşmanlıkların giderilmesine, Haber getirip götürmek izzet ve şerefe delalet eder.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Güzel Kokulu Otlar Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.