a

Rüyada Hakim Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyasında hakim görmek adaletle yorumlanır. 

Rüyada bir mahkeme salonunda bulunan bir hakimi çatık kaşlı ve sert olarak görmek, o yerde ihtikar yapıldığına ve esnafın hileli satışta bulunduğuna delalet eder. Hakimin güler yüzlü görülmesi adaletle işlem edildiğine işarettir. Bir davası için hakim huzuruna çıktığını görmek kimse dünyadaki zor islerinin kolaylıkla yoluna gireceğine ve yaşamını ömrünün sonuna kadar rahatlık içinde geçireceğine delalet eder. Kendisinin bir mahkeme salonunda hakim olarak yargı verdiğini görmek, devlet dairesinde bir türlü bitirilmeyen bir isinin iyi bir halde neticelenmesi anlamına gelir. Bir hakimle beraber kol kola mahkemeden çıktığını görmek, akrabaları ile içinde bir ihtilaf var ise, çözüleceğine, bir miras pe sinde ise, o isin halledileceğine ve eline para geçeceğine delalet eder.

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada hakimi güzel bir vasıfta gören kimse arzu ettiğine işarettir. Kimi zaman de, hakim, kabul eden, mühendis, dost ve toplantıya işaret eder. Hakimi görmek, terzi ve iğneciye de işaret eder. Rüyada hakimin, bunamış ve deli bir kişisel tanık olarak dinlemesi, o hakimin rüşvet kabul etmesine, fena düşünceli ve bozuk kimselere yönelmesine işaret eder. Kimi zaman de hakim, anne ve babaya, hocaya, öğretmene, insanoğlunun hak ve adaletten arzu etmiş olduğu şeye işaret eder. Rüyada hakim yardımcılarım görmek, bos şeylere yardım eden bir kimseyi görmeye işaret eder. Bir kimse rüyada kendi evinde beyaz elbiseli hakim yardımcılarım görse, bu rüya, sahibinin üzüntü ve kederden yada hastalıktan ya da korku ve şiddetten kurtulmasını müjdeler. Eğer hakimin yardımcıları üstünde siyah elbiseler bulunsa, bu rüya hastalığa, üzüntü ve kedere işaret eder. Bu tabir onların konuşmaları ve birbirleriyle anlaşmalarından da anlaşılır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Haki Rengi Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.