a

Rüyada Halhal Görmek Ne Anlama Gelir

Ayağında altından halhal bulunduğunu gören, sıkıntıya, korkuya düşer. Gümüşten halhal takmış bulunduğunu gören, yeni dostlar edinir.

Bir rivayete bakılırsa, istemediği bir ise girer. Başka bir rivayete bakılırsa, ceza görür. Görmüş olduğu halhalın renkli ve nakışlı olması, hırsızlığa ve bundan dolayı ceza göreceği ne işarettir. Bir kadının ayaklarında hangi madenden olursa olsun, halhal görmesi rüyası kocasına ilişik olarak yorumlanır. Eğer rüyayı gören hanım evli değilse, halk içinde itibarlı olması ile yorumlanır. Çoğu zaman Rüyada halhal görmek iyi değildir.

Rüyada halhal takmak tabiri

Rüyada halhal takmak hem eğitim, kısmetin ve başarının engelleneceğine, birçok kişinin yardımına koşulacağına, kundakta adam bebeği vardı. Hanıma siz benim yerime girin beklemeyin diyorum sıramı verdim o hanıma. Hanımda sevindi senin de oldukca hayırlı bir evladın olacak dedi bana, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, atılacak adımlar yardımıyla oldukca büyük başarılar kazanacağına, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, tabir edilir.

Ek olarak rüyada halhal takmak sıkıntılarının tek tek çözüleceğine ve yaşamış olduğu bir hastalık var ise şifa bulacağına, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, sessiz sedasız, sevilmiş olduğu bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine armağan olarak vereceğine ve daha ilkin kaçırılmış olduğu bir fırsatın yine kapısını çalacağına, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, çeşitli ortaklıklar kurup oldukca hayırlı işlere girileceğine, yorumlanır.

  • huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına tabir edilir.
  • işlerinin büyük bir başarı kazanması yardımıyla yüklü oranda para kazanacağına delalet eder.
  • eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına alamet eder.
  • şansının bir yaşam yaver gideceğine yorulur.

Dini olarak Rüyada halhal takmak tabiri

Dini olarak rüyada halhal takmak vakit içinde daha güzel günler göreceğine, verdikleri destekten dolayı oldukca teşekkür edeceğine, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, fena bir duruma düşürüleceğine, boş kuruntularla uğraşacağına, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bundan dolayı de oldukca gerilmiş günler geçireceğine, kendisini çaresiz hissedeceğine, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da dostlarıyla daha ilkin asla gitmediği bir mekâna gideceğine, ortak olarak girmiş olduğu işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, rahat edeceğine ve refah duyacağına, delalet eder.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Rüyada Hale Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.