a

Rüyada Halka Görmek Ne Anlama Gelir

Altın halka içinde şer ve fenalık olan söze, Gümüş halka müjdeli habere delalet eder.

Bir halkaya tutunmak İslam Dininin kurtarıcı emirlerine ve hükümlerine tutunmaya, Halka şeklinde oturulduğunu ve kendisinin de bu halkada bulunduğunu görmek rahmete ve zikrullah ‘a, Kapı halkası bekçi, elçi, uyarıcı ya da kapıcıya; altın ve gümüşten kapı halkası onur ve yüceliğe, Testi, ibrik, bardak vb. şeylerin kulpu kişinin hanımına; bekar için evlenmeye, evli için sebebe sarılarak işte muvaffak olmaya ya da dağınık işleri toparlamaya delalet eder.

Rüyada görülen altın yada gümüş halka, fena bir söz ya da ferah verici bir haberdir. Rüyada görülen halka İslam dinidir. Bundan dolayı bir halka tuttuğunu gören kimse İslam dinine sarılmış olur. Kapı üstündeki halka, kapıcıya ya da bekçiye, altın yada gümüşten olursa izzet ve yüksekliğe ve mülke işaret eder. Kapı halkası, bekçi ve elçiye işarettir. Kendi kapısının iki halkası bulunduğunu gören kimsenin iki kişiye borcu vardır. Kapısının halkasını çıkarıldığını gören kimse bit ‘at bir şeye girer.

Rüyada kapı halkası gören, o ev içinde oturan insanların halleri ile yorumlanır. Demirden halka terbiye sağlamlığına. Tunçtan yada pirinçten halka, refaha ve sağlığa delildir. Kapı halkalarını sökerek kopardığını görmek, o ev halkından komşularının hoşnut olmadıklarına, kopan bir halkayı yerine takmak, bu rüyanın aksi ile tabir olunur. Rüyada kapı halkası görmek, ibn i şirin e bakılırsa kari ve koca arasındaki bağlılığa, iki ortak arasındaki ticari bağlılığın, namus dairesinde ve doğrulukla devam edip etmediğine. Komşular arasındaki münasebete işarettir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Rüyada Halife Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.