a

Rüyada Hamile Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Hamile görmek: rüyayı gören hamileyse sorunsuz bir dönem geçirmeye yorumlanır.

Kendini hamile görmek bununla birlikte sıhhatli bir çocuk dünyaya getirmeye işaret eder. Ebu Said’ül Vaaz der ki: Bir kadının kendini hamile görmesi; maldır, rızka işarettir. Aynı rüyayı adam görürse, hüzün ve kederle yorumlanır.

Bazı tabircilere gore, ister adam, ister hanım olsun karnın büyüklüğü nispetinde mal ve nimete delalet eder. Hemen hemen buluğ çağına girmemiş bir adam çocuğun kendini hamile görmesi babası ile, bu şekilde minik bir kızın aynı rüyayı görmesi anası ile tabir olunur.

Kirmani’ye gore hamile görülmesi mal anlamına gelir. Kişinin eşini hamile olarak görmesi dünya ile ilgili bir isteğe yorulur. Görenin malı artır.

Kimi zaman de kişinin hamile birini görmesi gizli saklı işler çevirmeye, sırları ortaya çıkarmaya yada verilen sözü tutmaya işarettir.


1- Karısını Hamile Görmek

Rüyada eşini hamile görmek, ilim ve malda ziyadeliğe tabir edilir. Bu rüya ailenizi bekleyen neşeli bir hadiseyi işaret eder. Rüya sahibinin eline arzu etmiş olduğu büyük imkanların geçeceğine delalettir.

Kimi zaman de bu rüya zahmet çekmeden ele geçecek yüklü mala işaret eder. Dünyevi çalışmalarla ve isteklerle yorulur.

2- Rüyada Birini Hamile Görmek

Kişinin rüyasında birini hamile görmesi; gerek adam, gerek hanım için iyidir. Rüya sahibi için hayır ve menfaattir. Rüyada hamile bir kimse ile karşılaşmak, iş yerinizde yada aile içinde sizi bazı sürprizlerin beklediğine tabir edilir.

Rüya sahibi adam yada hanım olsun, başkasını hamile görmesi, görülen karnın büyüklüğü oranında mal ve dünya nimetlerine delalet eder.

Rüyada birini hamile bulunduğunu duymak, yeni bir başlangıca da yorulur. Rüyada başkasını hamile görmek verimli yeni işlere işaret eder. Bu rüya bununla birlikte yüksek mevki ve makam anlamına da gelmektedir.


3- Rüyada Kendini Hamile Görmek

Kişinin kendisini hamile olarak görmesi, beklediğiniz mühim bir işin hakikat olacağına yada müjdeli bir haber alacağınıza işarettir.

Bir kadının rüyasında kendine hamile görmesi, çocuk sahibi olmaya delalet eder. Rahat bir aile yaşantısına işarettir. Bununla birlikte aile içinde huzura ve mutluluğa delildir.


4- Rüyada Tanıdık Birini Hamile Görmek

Bu rüya müjdeli haber ile tabir olunur. Zira çocuğun dünyaya gelecek olması luk ve müjdedir. Bu rüya bununla birlikte saygıdeğer bir kişiden yarar görüleceğine yorulur.

Yeni başlangıçların habercisidir. İş hayatında alınacak fazlaca güzel bir haberle, arzu edilen mevkıye yükseleceğini ifade eder.

5- Kişinin Akrabayı Hamile Görmesi

Kirişin bir akrabasını hamile görmesi, o kimse hakkında neşeli bir haber almaya yorulur. O kimseden yardım göreceğinize işarettir. Akrabanın çocuk doğurması ise sevince işaret eder.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Rüyada Hamd Etmek Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.