a

Rüyada Hamile Kadın Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada hamile kadın görmek çalıştığınız yerde ya da ailede sizi bazı sürprizlerin beklediğine yorumlanır.

Birden fazla hamile hanımı hamile görmekse beklediğiniz mühim bir işin gerçekleşeceğine yada sevindirici bir haber alacağınız anlamına gelir. Bekar bir kızın bu rüyayı görmesi bahtının açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hamile hanım görmek rüyayı gören kadınsa, çocuk sahibi olmak anlama gelir. Rüyada görülen hamile kadının kapısının önünde oturduğunu görmekse müjdeli haber ile tabir edilir. Bundan dolayı bebeğin dünyaya gelişi ana baba için müjde ve sevinçtir.

Herhangi Bir Hamile Kadın Görmek

Kişinin hamile bir hanımı görmesi, sürprizlerle dolu sevindirici habere işarettir. Bununla birlikte hayıra, menfaate, evliliğe ve nimete delalet eder. Hamile hanımefendilerin görülmesi hayır ve menfaatle tabir olunur. Genç kızın bu rüyayı görmesi evlenmelerine işarettir. Kendi hanımını hamile görmekse dünya malından bir şeyler arzu etmesine çıkar.


İslami Tabirlerde Rüyada Hamile Kadın Görmek Tabiri

Ebu Said’ül: Bir kadının kendini hamile görmesi; maldır. Bazı tabircilere nazaran, ister adam, ister hanım olsun karnın büyüklüğü nispetinde mal ve ni’mete delalet eder. Hemen hemen buluğ çağına girmemiş bir adam çocuğun kendini hamile görmesi babası ile, bu şekilde minik bir kızın aynı rüyayı görmesi anası ile tabir olunur.

İmam Nablusi: Hanım hakikaten de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirerek, sıhhatli bir çocuk doğuracağına işarettir. Dul hanım ve genç kızın için bu rüya, evlenmelerine delalet eder. Bir çocuğun bu rüyayı görmesi babasının eline geçecek olan mal ve nimete yorulur.

Kirmani: Rüyada hamile bir hanımı görenin malı artar. Eşinin hamile bulunduğunu görenin; dünya ile ilgili bir talebi olur. Rüyada hamile hanım ; gerek adam, gerek hanım için iyidir. Kız çocuğunun bu rüyayı görmesi annesinin eline geçecek mal ve rızk ile tabir edilir.

Rüyada Tanımadığın Hamile Kadın Görmek

Rüyanızda tanımadığınız hamile bir hanımla karşılaştığınızı görmeniz; iş yerinizde kazanç sağlayacağınız gelişmelere işarettir. Bununla birlikte aile içinde sizi bazı sürprizlerin beklediğine delalet eder. Bazı arzularınızın gerçek olacağına da tabir edilmektedir.


Hamile Kadının, Başka Bir Hamile Kadın Görmesi

Hamile bir bayansanız, söz sahibi bir çocuk dünyaya getireceğinize yorulur. Alacağınız iyi bir haber yardımıyla kazançlı çıkacağınız bir işe girmeye tabir edilir. Ek olarak bu rüya bahtın açıklığını ifade etmektedir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.