a

Rüyada Han Görmek Ne Anlama Gelir

İş, kısmet, değişim, haber, yol olarak yorumlanır. Hana girmek, hayırlı iş sahibi olmak anlamına gelir.

Otel, motel, kervansaray ve han benzer biçimde konaklama bölgeleri dünyadır; zira dünya evi de bir çeşit seyahat evidir. Geçici konut amacıyla meydana getirilen her çeşit bina seyahat, geçişe heves ve alakalara, Han, otel ve benzeri bölgeler zahmet ve meşakkatten sonrasında rahatta ermeye, geçimsizlikten sonrasında barışmaya ve iyi geçinmeye, Hancı sözünden caymaya, ihanet etmeye acayip halli kimselere delalet eder.

İş, kısmet, değişim, haber, yol olarak yorumlanır. Hana girmek, hayırlı iş sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyanızda eskiden kalma bir handa konuk olarak kaldığınızı görmek, hancı ile konuşmak, bir is gezisine çıkacağınıza, han unvanı olan eski derebeylerinden birini görmek ise, büyük ve varlıklı bir kimse ile karşılaşıp, ondan oldukça mühim faydalar elde edeceğinize delalet eder. Bazılarına gore : rüyasında tanımadığı bir han gören, hasta ise vefat eder. Seyahat etmeyi düşünüyorsa, yapar. Handan çıkıp hayvana bindiğini gören hasta ise ölür. Bazı yorumcular, han gör meyi altı şeyle kıyaslarlar Fahişe bir karı, zarar, selamet, hayırlı olmayan bir ise girmek, rahatlık, itibarsızlık. Abdulgani Nablusi ye gore; Rüyada han görmek, zahmetten rahata, yalnızlıktan çokluğa, insanlarla dost olmaya delalet eder. Rüyasında yolcuların ve kervanların konuk olmasına mahsus olan hanlardan birinde bulunduğunu görmek iyi değildir. Bazılarına gore ise, bu rüya sahibinin kederi var ise geçer, feraha kavuşur, yalnız ise evlenir, rahata kavuşur. Tecim için yapılmış hani rüyada görmek, ev, hayvan, binek veya yer ve elbiseden icar olunan şeylere işaret eder. Hasta kimse yolcuların kaldıkları hanlara indiğini görse, ölür. Kimi zaman de, yol üstündeki hani gören kimsenin üzüntü ve kederi gider.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Rüyada Hz. Hamza Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.