a

Rüyada Hanımlar Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada hanım görmek, vefalı bir kimse ile ahbaplık kurulacağına ve kişinin hayatındaki kişilerin daima kendisine destek olacağına, yardım edeceğine alamettir.

Rüyanızda bir fazlaca hanımların içinde bulunduğunuzu görmek, kendinizi fazlaca yalnız hissettiğinize, ev halkının sizinle yakından ilgilenmedikleri için fazlaca yalnızlık çektiğinize, bu bakımdan kendinize yeni bir teselli deposu aramak zorunda kaldığınıza delalet eder.

Şahıs kendi hanımını görürse, iyi bir birlikteliği olacağını ve hane içinde hiçbir süre problem olamayacağını bildirir. Başka birinin hanımını görmek ise dedikodular yüzünden can sıkıntısı yaşamak yada eve gelen bir kimsenin şahıs aleyhinde yapacağı bazı konuşmalar yüzünden o kişiyle içinde problemler olacağına yorumlanır. Güzel bir hanım görmek, iyi ve onurlandırıcı sözler duymaya, çirkin bir hanım görmek ise kişiyi derinden sarsacak bazı söz, söz yüzünden yaşanacak sıkıntılara alamet eder. Yaşlı bir hanım görmek, şefkatli bir eşe haiz olmak, aile büyüklerinden destek görmek manasına gelir.

Rüyada Yabancı Hanım Görmek

Kişinin asla tanımadığı bir hanım görmesi, hakkında çirkin iftiraların gündeme geleceğinin habercisidir ve hayra yorulmadığı benzer biçimde, üzücü haberler almanın da işaretini verir. Rüya sahibinin iyi niyetini kendi çıkarları uğruna kullanan, egoist ve fena kalpli bir kadının varlığına da alamet eden rüya, kişinin karşısına çıkacak bazı yabancı kişilere dikkat etmesi gerektiği hususunda da uyarı olarak görülmelidir. Genç ve güzel bir yabancı hanım gören erkekler için eşlerini aldatacaklarına yada yasak bir gönül ilişkisi yaşayacaklarına tabir edilir.

Rüyada Hoca Hanım Görmek

Güzel bir rüyadır ve şahıs için son aşama yararlı olacak gelişmelere haber verir. İstenilen yaşam standartlarına ulaşmanın habercisi olan rüya, umutsuzluklardan kurtulacak olmanın, hayata tekrardan başlamanın, dört elle yaşama sarılmanın ve sıkıntıları önemsemeden yoluna devam edecek olmanın da alametidir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Rüyada Hançer Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.