a

Rüyada Harabe Görmek Ne Anlama Gelir

Harabe görmek pek iyi yorumlanmaz. Sevgililer içinde tartışmalara, hatta ayrılığa bile yorumlanır.

Harabe rüyaları iki değişik şekilde yorumlanır. Harabede bulunduğunu gören kimsenin tüm ümidi yok olur. Kısmeti kapanır. Evinde türlü sorun, bela ortaya çıkar. Harabeden çıkan kimse, sıkıntıları aşmış karanlıkları geride bırakmış anlamına gelir. Yeni bir hayata adım atmak anlamındadır.

Rüyada harabe görmek pek hayırlı değildir. Bu rüya; sevgililer içinde tartışmalara, iş hayatında da sıkıntılı günlere işaret eder.

Şahıs harabenin içinde ise kısmeti kapanır, umudu yok olur.

Rüyada harap bir ev görmek ve orada kimseyi bulmamak kederdir. Bu harap yerin eskisi benzer biçimde olduğunu görmek o yerdeki devlet reisinin yada valisinin adaletle yönetim edeceğine, bir tanınmış yerin harap olup, halkının duracak bölgeleri olmadığını görmek, o yerdeki büyük devlet adamının halk üstüne zulüm ederek bundan kurtulamayacaklarına, bir camii şerifin yıkılıp ortada resminden başka bir şey kalmamış olduğunu görmek, o yer valisinin değişerek yeni gelenin başka şekilde hareket edeceğine, bir çarşının harap olup orada alışveriş edenlerden kimsenin kalmadığını görmek, ticaretin bozulduğuna ve tüccarın zarar ettiklerine, bir rivayete göre, büyük bir belaya uğranılacağına delalet eder. Evinizin temelinden harap olduğunu görmek, gerek yas ve gerekse hastalıklar yüzünden kendi vücudunun da harap olmasına, bir hamamın harap olduğunu görmek, esinin yada en yakın akrabasından bir kadının ölümüne, hükümet konağının harap ve yerinin toprakla dolu olduğunu görmek, devlet başkanının halkı zulme uğratacağına, bir kilisenin harap olduğunu görmek, İslam in kuvvetine delalet eder. Bir tarlanın harap olduğunu görmek, kadınların zaafına, bir rivayete göre yolculuktan vazgeçmeye işarettir. Abdulgani Nablusi ye göre; rüyada harap bir yer görmek, rüya sahibinin ev halkının yada akrabalarının darmadağınık olmalarına delalet eder. Bu rüya kesinlikle hayra yorumlanmaz. Memleketin harap olması, oradaki devlet başkanının vefatına, yahut halka zulmüne işarettir. Kendisini bir harabede gören, karşılık vermeye ve savunmaya takati olmayan düşmanla karşılaşır. Bir mahallin zelzele yada başka bir afetle harap olduğunu görmek, orada büyük adamların iktidarsız olduklarına yada onlardan biri sinin öldürüleceğine, kendini iyi giyinmiş ve süslü olduğu halde bir harabede görmek, ilgisizliğine, ev duvarının sel ile yıkıldığını görmek, karisinin öleceğine, bir evi rüzgarın harap ettiğini görmek, ev sahibinin zalim biri tarafından garda uğrayacağına, sağlam bir yerin harap olup yıkıldığını görmek, o yerde bir musibet çıkacağına işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada harabe görmek, cendere, sayılı günlere veya şehir halkından kendisinden hicret eden kimselerle toplanmaya işaret eder. Rüyada iyilikle emredip kötülükten sakındırmak bu harabelerin yenilenmesine işaret eder.

Harabe rüyaları iki şekilde yorumlanır. Harabede bulunduğunu gören kimsenin tüm umudu yok olur. Kısmeti tam anlamıyla kapanır. Evinde türlü dert belirir. Harabeden çıkan kimse, karanlık üzücü dertleri geride bırakmış anlamına gelir. Geçmişini unutarak yeni bir hayata adım atar.

Harabe rüyaları iki şekilde yorumlanır. Harabede bulunduğunu gören kimsenin tüm umudu yok olur. Kısmeti tam anlamıyla kapanır. Evinde türlü dert belirir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Rüyada Hapishane Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.