a

Rüyada Harem Görmek Ne Anlama Gelir

Eğer rüyanızda bir harem kurduğunuzu görürseniz, boş işler için süre harcayacaksınız anlamına gelir.

Bir bayan kendini cariye olarak görürse, yasa dışı zevkler almaya ve evli erkeklerle beraber olmaya yatkın olacak anlamına gelir.

Rüyada harem görmek gizliliğe yorumlanır. Rüyasında kendisini bir haremde görmek, bazı sırları olup bunu bir dostuna anlatacağına delalet eder.

Rüyanızda bir sarayda yada bir konakta olduğunuzu ve bir haremağası ile karşılaşıp konuştuğunuzu görmek, mahkemedeki bir isinizden dolayı bir cezaya çarpılacağınıza yada vergi borcunuzdan dolayı bir hacizle karşılaşacağınıza işarettir. Ibni Sirin e bakılırsa; rüyasında harem ağısı görmek, hayır ve iyi lige delalet eder. Rüyada bir harem ağasının kendisine bir haber getirdiğini görmek o şeyin aynen haber verildiği şeklinde çıkacağına, bir harem ağasının evine yada odasına girdiğini görmek, beklediği bir isinin olacağına , harem ağasının kendisine bir şey verdiğini görmek, rızkının ve malinin artacağına delalet eder. Tüm yorumcular rüyada siyah ve beyaz harem ağası görmenin daima hayra yorulacağında birleşmektedirler.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Harekete Geçmek Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.