a

Rüyada Harita Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada harita görmek, yolculukla yorumlanır. Rüyasında bir haritayı incelediğini gören uzun bir yolculuğa çıkar.

Bir harita çizdiğini görmek, eğer haritayı tamamlarsa, kendi sine bir is teklif edileceğine ve onun da kabul edeceği anlamına gelir. Tamamlayamamak, bu rüyanın aksiyle yorumlanır. Rüyasında yolda birisinin kendisine bir harita göstererek yol sorduğunu görmek, beklemediği ve tanımadığı bir kişiden bir haber alacağına ve ondan çıkar göreceğine delalet eder. Kimi tabircilere nazaran Rüyada haritanın anlamı; iş hayatınızda canınızı sıkacak bazı değişimler olacak. Fakat kısa sürede işler yoluna girecek, hayal kırıklığına uğrayacaksınız; fakat kısa sürede işleriniz gene yoluna girecek.

Şahıs, ayrıntılarına dikkat etmek zorunda kalacağı bir işe girer. Görülen harita belli bir yere ilişik ise şahıs o yerle ilgili bir seyahat yapar yada kısmet alır. Rüyada harita görmek, dağınık işleri toparlamaya işarettir.

Rüyada fiziki yol haritası görmek, kara ve deniz yolculuğuna, uçakla gezi hayata geçirmeye, gezip görülmek istenen bölgelere işarettir. Siyasal harita görmek, sınır anlaşmazlıklarına işaret eder. Kimi zaman gömü haritası görmek, dış ülkelerde vazife almaya işaret eder. Bir haritayı katlanarak dürüldüğünü görmek, saltanat ve yönetime işarettir Rüyada harita görmek, para kazanmak için gezi hayata geçirmeye yada bir pazarlamacıya işaret eder. Bir yerin haritasını çizdiğini görmek, mülk edinmeye işaret eder.

Haritada görülen akarsular, insan vücudundaki kan damarlarına yada boşaltım sistemine; yollar, sinir ve kaslara; dağlar ise kol ve bacaklara işaret eder. Bunlarda görülen negatif bir durum, temsil ettikleri şeyle yorumlanır.

Rüyada görülen harita, hanımı simgeler. Ek olarak, yolculuğu, yuvayı, mülkü, uzaktan gelecek bir haberi çağrıştırır. Kimi zaman da yeni bir iş yada dost olarak yorumlanır. Kimi vakit ise, sevdiklerinden ayrı kalanların buluşacaklarına işaret sayılır.

Bir kimse rüyada haritanın karşısına geçip onu incelediğini görse, rüya sahibinin eşiyle ilgilendiğini ona her bakımdan destek bir eş olduğuna işaret eder. Rüyada harita satın aldığını görmek, rüyayı görenin seyahat hazırlığı yapacağına yorumlanır. Bir kimse kendine harita verildiğini görse, rüyayı görene bir armağanın geleceğine işarettir.

Bekâr bir kimsenin harita görmesi, o kişinin yeni bir arkadaşla tanışacağına yorumlanır. Hasta bir kimsenin harita görmesi ise o kişinin yatağından kalkacağına hükmedilir. Yolculukta bulunan bir kimse rüyada harita görse, rüya sahibinin işlerini yoluna koyup memleketine döneceğine işaret eder. Eğer görmüş olduğu harita yırtılmış incelenmeyecek derecede yıpranmışsa rüya aksine yorumlanır.

Değişik unsurları içeren bir işi üstünkörü ele almaya ve bundan dolayı muvaffak olamamaya, Kimi zaman atlas insanoğlunun benliğinin içindeki zenginliğe ve fazlaca yönlülüğe, İnsanın elinde dürülen harita saltanat ve yönetime delalet eder.

Bir atlasa baktığınızı görmek, başladığınız bir işi titiz bir halde sona erdireceğiniz anlamına gelir.

Başladığınız bir işi titizlikle bitireceksiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Harem-i Şerif Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.