a

Rüyada Hatip Görmek Ne Anlama Gelir

Minberde görülen hatip uzun ömre, günahlardan tövbeye, alçak gönüllülüğe, temiz ve iyi giyinmeye, iyilikle emredip kötülükten sakındırmaya delalet eder.

Konferans, panel, sempozyum veya herhangi bir hitabet kürsüsünde temiz ve düzgün konuşan hatip hayra, Sözü uzatan,, güzel konuşmak için kendini zorlayan hatip riyakar, nifak ehli birine, Kadının minberde hutbe okuduğunu görmesi Salih bir kimse ile evlenmeye delalet eder.

Rüyada hatip, temizliğe, tevazu etmeye, günahlardan tövbeye, ağlamaya, ve uzun ömre işaret eder. hatip görmek, iyilikle emredip kötülükten sakındırmaya işaret eder.

Hatip görmek, ferahlığa ve hac mevsiminde toplanma yada işaret eder. Kocası olmayan bir kadın rüyada hatip görse, hatip olan birisiyle evlenir. bekar olan bir erkek rüyada hatip görse, evlenmek için gayret sarf eder.

Kendisinin hatip olduğunu gören kimse, bir memuriyete layıksa haline uygun bir memuriyete atanabilir eğer rüyada hitabetin şartlarını yerine getirmeye çalışsa, tayin edildiği hizmette yardım görür.

Siyah elbise yerine beyaz elbise giyse, o kimsenin kıymeti yüce ve rızkı çok olur. Siyah elbise giyse fakat hutbe okumasa, yahut rüyada otursa o kimse yükselir, yahut rezil olacağı bir belaya düşer.

Haç mevsiminde hutbe okuduğunu görse ve buna da ehil değilse yahut ailesinden buna ehil bir kimse de olmasa, rüya sahibinin adası yahut halktan kendisine benzeyen kimse hakkında tabir edilir. Yahut rüyayı gören bazı belalarla karşılaşır. Yahut halk arasında iyi bir insan olarak anılır. Hutbeyi güzel okuduğunu ve iyi bir şekilde insanlara namaz kıldırdığını ve tamamladığını, halk da hutbesini güzelce dinlediklerini görse, itaat edilir bir amir olur ve halk kendisine itaat eder.

Bir kadın hutbe okuduğunu vaaz ve nasihat ile halkı ikaz ettiğini görse, gücü artar. Aynı kadın hutbede vaaz ve nasihat edici sözden başka şeyler konuşsa, rezil olur ve kadınların kötü tanınır. minberde hutbe okuduğunu gören kadın, iyi bir kimse 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Hatim Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.