a

Rüyada Havan Görmek Ne Anlama Gelir

Ev havanı karı kocanın dayanışma ve yardımlaşmasına, Kimyagerlerin ve kuyumcuların kullandığı havan elemeği ve göz nuru ile elde edilmiş kazanca, Havan kimi zaman onur ve yüceliğe, okuyan çocuğa ya da fazlaca konuşan hiç kimseye delalet eder.

Havan Rüyada üzüntüye işarettir. Tunç havanla bir şey dövmek, bazı hususlarda ne yapacağınızı düşündüğünüze ve bir karar veremediğinize işarettir. Havanda kuru bir şey dövdüğünüzü görmek, bos bir ümitle beklediğinizi fakat ümidinizin hakikat olmayacağına delalet eder. Havanda sarımsak dövmek hayırlıdır.

Bir başka rivayete gore de: Rüyada havan ve havan elini görmek, kendileri için başka kimselerin yapması mümkün olmayan, sadece o çetin isi müştereken yapabilecek kan ve kocaya işaret eder. Havan, onur ve yüceliğe, okuyan çocuğa, işaret eder.

rüyada havan ve havan elini görmek, kendileri için başka kimselerin yapması mümkün olmayan, sadece o çetin işi müştereken yapabilecek kan ve kocaya işaret eder. havan, onur ve yüceliğe, okuyan çocuğa, işaret eder.

Rüyada havan topu ile Müslümanlara ilişik bir kaleye mermi attığını görmek, İslam a zarar verecek söz işitileceğine ve bir ihtimal bu sözden zarar geleceğine yorumlanır. Havan topu ile bir yabancı ülkeye yada kalesine mermi atıldığını görmek, İslam dini üstünde hakim olmaya ve memleket sınırlarını korumaya delildir. Eğer ateş edilen topa bir zarar gelirse, bu düşmana galebe edileceğine işarettir. Havan topunun mermisi sözle de yorumlanır. Kendisine bir havan mermisinin değdiğini görmek, hayırlı değildir.

Birbirinden ayrılmaz iki ortak ile tabir olunur. Eliyle beraber havan görmek yarar ve menfaate, birini yalnız olarak görmek, faydasızlığa, havanda bir şey dövdüğünü görmek, yenilecek bir şey ise, zorla hayır ve çıkar elde edileceğine, eğer ilaç şeklinde bir şeyse, malın eksileceğine, baharat şeklinde bir şeyse, malin artacağına delalet eder.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Havale Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.