a

Rüyada Hristiyan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Hristiyan görmek, yardım ve galibiyet seklinde yorumlanır. ihtiyar Hristiyan, kötülüğü dokunmayacak bir düşmandır.

Bir kimse rüyada kendisinin Hristiyan olduğunu görse, kendisinde Hristiyanlığa benzer bir bid’atın bulunmasına işaret eder. Bir kimse kendisini Hristiyan isimlerle uğraştığını duysa, halbuki kendisi de bunu kötü görse, o kimse korktuğu şeyden kurtulur.

Rüyada Hristiyan görmek, dost suretinde bir takım düşmanları görmeye işaret eder. bir kimse rüyada Hristiyan olduğunu görse, kendisinin de mahkemesi varsa, o kimsenin haksız olduğu bir konuda başarılı olacağı seklinde yorumlanır.

Rüyasında Hristiyan olduğunu görmek, dinine karşı inancı olmadığına delalet eder.

Rüyasında bir Hristiyan gören, eğer birine karşı bir düşmanlığı varsa, ona galip ve üstün gelir. Bir Hristiyanın İslam olduğunu görmek, onun Müslüman olacağına veya öleceğine işarettir. Hristiyanlarla beraber oturup kalktığını gören onlarla arkadaş olup tamamı ile Hıristiyanlığa meyil eder.

Savaşta olan bir kişinin Hristiyan görmesi zafere ulaşılacağına delildir. Bir Hristiyan’in din değiştirerek başka bir dine girdiğini görmek, onun kendi dininde sebat edeceğine delalet eder. Bir Hristiyan’in minareye veya minbere çıktığını görmek, onun bir musibete uğrayacağına işaret tir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Hoşaf Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.