a

Rüyada Hüdhüd Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada hüdhüd görmek, dünyanın halini ve halkın sırrını bilen alim fakat kötü isim yapmış biri ile tabir olunur.

Rüyada hüdhüd kuşunu görmek, sağlam bir binayı yıkmaya işarettir. Bazen hüdhüdü görmek devletlerin sadakatli bir elçisine veya casusa yahut çok tartışan bir kimseye işaret eder. Bazen hüdhüd kuşunu görmek, sıkıntı ve azaptan kurtulmaya, bazen de Allah (c.c.) ve onun emrettiği dini emirler ve namaz gibi şeyleri bilmeye işaret eder. susuz kalan bir kimse rüyada hüdhüdü görse, su bulur.

Rüyada hüdhüd kuşunu gören kimse, şeref ve mala işarettir. Bazı tabirciler, rüyada hüdhüd kuşunu gören kimseye bir misafir gelir, dediler. Bazen de hüdhüd kuşunu görmek, korku içinde bulunan kimse için emniyete tabir edilir.

Rüyada hüdhüd kuşunu kestiğini veya hüdhüdü herhangi bir şekilde kahrettiğini gören kimse, yukarıda vasıfları anlatılan bir kimseye galip gelir. Rüyada hüdhüd kuşunun et veya kanadına kavuştuğunu gören kimseye, mezkur tabirde gecen kusun durumu gibi olan bir adam tarafından mal ve hayır gelir.

Rüyada hüdhüd görmek, dünyanın halini ve halkın sırrını bilen alim fakat kötü isim yapmış biri ile tabir olunur.

Kirmani diyor ki: Rüyada hüthüt görmek hayır sahibi bir erkek veya zeki bir elçi ile tabir olunur. Rüyada kendisi ile bir hüthütün konuştuğunu gören, hayra erişir. Bir hüthütü öldürdüğünü gören, alimlere fenalık eder. Rüyasında bir hüthüt bulduğunu gören, uzak bir yerden doğru bir haber alır. Bir hüthütü olduğunu gören, bir devlet büyüğü ile tanışır ve dostluk kurar veya bir bilim adamı ile arkadaş olur. Bir dişi hüthüt bulduğunu gören, bekarsa evlenir, evli ise bir kızı olur. Hüthütün eti ve tüyü mala işarettir.

Cafer i Sadik (RA) hüthüt rüyasını dört şekilde tabir ediyor: Uzaktan haber, yükselme, zafer ve anlayış.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Hudut Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.