a

Rüyada İmam Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada hoca, İmam gibi din adamları görülmesi daima hayırlı sayılır. İmam güzel günlerin müjdesidir.

İmam Nablusi’nin yaptığı tabiri göre rüyada imam görmek, rüya sahibinin çevresinden büyük miktarda destek alacağına, işini hayırla yürüteceğine, ailesiyle sorunları birlikte aşacakları demektir. İşini büyüttükten sonra büyük projelere imza atacağına, ömür boyu huzurlu olacakları anlamına gelmektedir.

Rüyada bir cami yahut mescitte vazifeli imamı görmek vali, kaymakam, idari işlerde görevli kimselere delalettir. Bir yerin en büyük camiinin imamı, o beldenin yahut ülkenin ileri gelen, üst düzey yöneticilerine delildir.

Rüyada İmam Görmek Ne Demek?

Rüyada imam görülmesi, hayırlı çalışmalara, yardımsever arkadaşa, huzurlu yaşama, ticaretten elde edilen helal rızka ve ferahlamaya delalet etmektedir. Rüyada imam görmek, rüya sahibinin halk içinde makam ve izzet bulacağına, insanlardan fayda sağlayacağına, zahmet çekmeden kolaylıkla mal elde edeceğiniz demektir.

Rüyada İmam olduğunu görmek iyiliği emredip kötülükten sakındırmaya yorulur. Rüyasında İmam Gören kimse iş yaşamında yükselir, iyi bir makama sahip olur. Rüyada imam olduğunu görmek; rüya sahibi çevresinin saygısını kazanacak, yüksek makama yükselecek demektir.

Rüyada İmam Olmak; Bir cemaate yahut topluluğa imam olup namazı tam olarak kıldırdığını görmek, kendilerinden iyilik umulan bir cemaate ortak olmaya delalettir ve onlara bir meselede kefil olmaya delildir. Rüya yorumu yapanlara göre rüyada imam olmak üstada, anne babaya, sorumluluk getiren işlere de işaret eder. Rüyasında imam olduğunu gören için bu rüya itibarlı ve şerefli bir mesleğe işarettir.

Kadın İmam Görmek; hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine yorulur. Rüyayı görenin sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturarak geride bırakacağını gösterir. Rüyada imam görmek ve imamın bir kadın olması, evinize bolluk ve bereket dolacağına delildir ve heyecan duyacağınız bir gelişmeye rivayet edilir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

YKS manzaraları ! Kimi son anda yetişti, kimi kapıdan döndü

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.