a

Rüyada Kalça Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kalça, mal ile tabir olunur. Rüyasında kalçalarının büyük bulunduğunu görmek, karısının mali ile hayatta yükseleceğine ve işini büyüteceğine delalet eder.

Rüyada bir adamın kendisine kalçasını gösterdiğini görmesi, o insanın rüya sahibine büyük bir ziyafet çekeceğine işarettir.

Rüyada, bir insanın kalçasını görmek, o adam yüzünden oldukça fena bir hale düşeceğine, eğer kalçasını görmüş olduğu kimse tanımadığı bir kimse ise, asla beklemediği bir yerden zarar görüp, perişan olacağına delalet eder.

Bir başka rivayete görede: Rüyada kalça, adamın hanımının malıyla tabir edilir. Eğer görmüş olduğu kalça oldukça büyük ise hanımının malinin oldukça olduğuna işarettir.

Kalçalarının büyük bulunduğunu gören kimse, hanımının malıyla yükselir ve onun malından kocasına bir hayır erişir.

Bir kimse rüyada bir insanın kendisine kıçını açtığını görse, o adam o kimseyi yararlı ve yağlı yemeklerle besler, sonrasında ondan yüz çevirir. Bir kimse bir insanın kıçını görse, o kimse o adam yüzünden perişan bir hale düşer. Eğer kıçını görmüş olduğu kimse tanımadığı birisi ise, o kimse asla hatırına gelmediği ve tahmin edemediği bir yerden perişanlığa uğrar.

Hanım kalçası, o kadının dünyalığına; Toplu kalça zengin, zayıf kalça yoksul hanıma, Adamın kalçasını görmek üzüntü ve üzüntü, Kalçası üstünde sürünmek acze ve çaresizliğe delalet eder.

Güzel, şekilli kalçalar, aşk hayatınızda bazı problemler yaşayacağınız anlamına gelir. Bu rüya, evliliğinizde de sorunlarla karşılaşacağınızın işaretidir.

Rüyada kalça, adamın hanımının malıyla tabir edilir. Eğer görmüş olduğu kalça oldukça büyük ise, hanımının malinin oldukça olduğuna işarettir.

Kalçalarının büyük bulunduğunu gören kimse, hanımının malıyla yükselir ve onun malından kocasına bir hayır erişir. Bir kimse rüyada bir insanın kendisine kıçını açtığını görse, o adam o kimseyi yararlı ve yağlı yemeklerle besler, sonrasında ondan yüz çevirir.

Bir kimse bir insanın kıçını görse, o kimse o adam yüzünden perişan bir hale düşer.

Eğer kıçını görmüş olduğu kimse tanımadığı birisi ise, o kimse asla hatırına gelmediği ve tahmin edemediği bir yerden perişanlığa uğrar.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rüyada Kalbur Görmek Ne Anlama Gelir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.